GeriEtkinlikler Çocuklara Bir Kümes Müzikali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklara Bir Kümes Müzikali

Çocuklara Bir Kümes Müzikali

Çocuklar demokrasiyle tanışıyor!

Öyle bir oyun ki, sadece çocukları değil velilerini de etkiliyor. 2003’teki ilk gösteriminden bu yana 30.000 çocukla buluşan oyun, 300. kez sahneleniyor. İstanbul Akatlar Kültür Merkezi’ndeki oyunu bu sefer kaçırmayın!

Çocuklar Demokrasiyle Tanışıyor!

İşte size bir kümes… Herkesin barış ve dostluk içinde yaşadığı bir kümes. Bu kümeste kimler yok ki? İşini çok seven horoz Ü-ürü, bir türlü yumurtlayamayan anne Kubik, onun tek yavrusu olan civciv Minicik, her gün zamanında yumurtlayan teyze Tapik, çiftliğin şaşkın ve bir o kadar da sevimli köpeği Pısır ve tabii ki, onları çok seven çiftlik sahibi Tonton Dede.

Kümeste günler şarkılar, danslar ve mutluluk içinde geçerken Tonton Dede yaşlandığını ve artık dinlenmek istediğini söyleyerek, kümesi bekçi köpeği Debur ve onun sahibi Pata’ya emanet eder. Ama Debur ve Pata, Tonton Dede’nin sandığı gibi iyi insanlar değillerdir. Kümesteki dostlarımızı neler beklemektedir?

Baştan sona rengarenk, maceralı bu müzikalin biletleri için 0212 351 93 84 numaralı telefondan rezervasyonda yaptırabilir ya da Biletix’ten temin edebilirsiniz.

Oyun Tarihleri

12 Mart Cumartesi Saat: 13:00
13 Mart Pazar Saat 13:00

www.tiyatroalkis.com

False