GeriEtkinlikler Çocuklar unutulmayacak bir 23 Nisan yaşayacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar unutulmayacak bir 23 Nisan yaşayacak

Çocuklar unutulmayacak bir 23 Nisan yaşayacak
Abone Olgoogle-news

Nesin Vakfı’ndaki etkinliklerle 23 Nisan coşku ile geçecek.

Nesin Vakfı’nda gerçekleşecek 23 Nisan şenliğinde birçok aktivite, müzik ve performans gösterisi ile çocukların yüzleri gülecek.

Amacı, eğitim olanaklarından yoksun çocukların, tükettiğinden çok üreten, toplumsal sorumluluğu olan, özgüvenli ve özverili, kendini sürekli geliştiren, kendine ve dünyaya eleştirel gözle bakan, topluma yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak olan Nesin Vakfı 23 Nisan’da da çocukların yanında.

Çocuklar kendi bayramlarının tadına doyasıya varacaklar

Nesin Vakfı’nda gerçekleşecek 23 Nisan şenliğinde çocuklar, çocuk olmanın keyfine varacak. Çeşitli müzik gruplarının performansları, perküsyon sanatçıları ile ritim çalışmaları, dans ve pandomim gösterileri, yüz ve duvar boyama, çimlerin üzerinde resim, seramik yapma, çiçek dikimi gibi etkinlikler, satranç oynama, basketbol, futbol gibi spor aktiviteleri ve karikatür atölyesi gibi bir çok farklı seçenek ile çocuklar tüm gün boyunca aktif bir şekilde eğlenecekler. Özgürce oyunlar oynayacak çocuklar rengarenk balonların, uçurtmaların, sabun köpüğünün ve palyaçoların cazibesinden kendilerini alamayacaklar.Çocuklara unutamayacakları bir 23 Nisan bayramı yaşatmayı hedefleyen Nesin Vakfı miniklere küçük hediyeler de verecek. Vakıfta kurulacak geniş sahnede yetenekli çocukların performanslarını izlemek de mümkün olacak. Ayrıca dileyen dilediği gibi dans edecek.

Adres: Nesin Vakfı, Gökçeali Köyü Yolu, No:128, Gökçeali Köyü, Çatalca-İstanbul

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle