GeriEtkinlikler Çocuklar spor okullarında daha aktif!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar spor okullarında daha aktif!

Çocuklar spor okullarında daha aktif!

Çocuğunuzun bilgisayarda vakit geçirmesini istemiyor musunuz?

İstanbul’un en gözde otelleri arasında bulunan Best Western Şile Gardens Hotel, yaz sezonunun açıldığı şu zamanlarda yetişkinlerin yanında çocukları da ayrıcalıklarından yararlanmaya davet ediyor. 

Uzun yaz tatili boyunca sıcaklarda evlerinde televizyon ya da bilgisayar karşısında pasif aktiviteler ile geçirmek yerine, yaz spor okullarında çeşitli faaliyetler ve spor dallarını öğrenen çocukların çok daha sağlıklı büyüdüğü bir gerçek. Aynı zamanda grup aktiviteleri sayesinde takım ruhu, sosyalleşme ve paylaşma gibi yönlerini de geliştiren çocuklar, okula ve hayata da daha iyi adapte oluyorlar.

Şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp, sakin bir yer arayanlar için gidilebilecek en ideal mekanlardan birisi olan ve İstanbul’a 45 dakika uzaklıkta bulunan Best Western Şile Gardens Hotel, gelenekselleştirdiği ‘‘Yaz Okulu’’ uygulamalarını bu yaz da hayata geçiriyor. Otel, bünyesinde barındırdığı, alanında profesyonel eğitmenlerle 6-14 yaş grubu tüm çocukların fiziksel gelişimlerine olumlu yön veren ve çocukların içerisindeki spor yatkınlığını dışarıya vurmaya yardımcı olan yaz okullarını tavsiye ediyor. BW Şile Gardens’ta profesyonel eğitimciler gözetiminde yüzme, tenis ve basketbol branşlarında çocuklar eğlenerek spor dallarını öğreniyorlar. İster tam gün veya yarım gün, ister 1 gün, 1 hafta, 2 hafta gibi süre seçeneklerini BW Şile Gardens, ailelere bırakıyor.

Günlük program:

10.30 – 11.30 Tenis
12.00 – 13.00 Yüzme
13.00 – 14.00 Öğle Yemeği
14.00 - 15.00 Etkinlik
15.00 – 16.00 Basketbol

Dönem tarihleri ve ayrıntılı bilgi için:

Best Western Şile Gardens Hotel
Kumbaba Mah. Uygur Sok. No: 40
Şile, İstanbul
Tel: 0 212 712 24 24

http://www.silegardens.com

False