GeriAlışveriş Çocuklar için kimyasal içermeyen tasarımlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar için kimyasal içermeyen tasarımlar

Çocuklar için kimyasal içermeyen tasarımlar

Nuuba&theGang hem anneleri hem de çocukları mutlu ediyor!

Nuuba, çocuklar için hem çok eğlenceli hem de rengarenk tasarımları bir araya getiriyor. Kimyasal içermeyen, toksik, alerjen olmayan maddelerle üretilmiş yaratıcı markalar annelerle!

Çocuklar için en renkli ve en eğlenceli tasarımları toplayan Yonca Muslubaş; kimyasal içermeyen, toksik, alerjen olmayan maddelerle üretilmiş yaratıcı, eğlenceli ve çok renkli markaları topladığı kendi alışveriş sitesinde, bu markaları yaratıcılığa önem veren annelerle buluşturuyor. Özellikle İskandinav tasarımının kokusu hissedilen sitede İsviçre, Hollanda, Almanya, Avusturya, Danimarka, İspanya gibi ülkelerden 30’un üzerinde marka bulunmakta.

0-8 yaş aralığı çocukları hedefleyerek başladığı bu yolculukta müşterilerden gelen istekler doğrultusunda yaş aralığı 0-14 e kadar çıkmış durumda. Nuuba.com.tr; rafine ve minimalist detayları, çarpıcı desen ve renkleriyle rahatlığın esas olduğu stiller, alışılmışlığı aşan farklı tasarımlarla çocukların peşinden giden tasarımlar mottosuyla özgün tasarımları çocuklarla buluşturmaya devam ediyor.

www.nuuba.com.tr adresi üzerinden bu tasarımlarla buluşmak mümkün. Bunun yanında Kızıltoprak’ta bir showroomu da bulunan marka randevu ile tüketicileriyle buluşarak bizzat her bir tasarımın hikayesini tüketiciyle buluşturuyor.

Hiç durmadan zıplayan renkli bir top gibi “çocukluk”, peşinden koşup yakalamak için onlar gibi olmak gerek, renkli, neşeli ve eşsiz…

Nuuba&theGang çocukların dünyasına girip onların dünyasında onlarla birlikte onların yaratıcılığına katkı yapmayı hedeflemeye devam ediyor.

False