GeriEtkinlikler Çocuklar “Brunchart” ile modern sanatla buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar “Brunchart” ile modern sanatla buluşuyor

Çocuklar “Brunchart” ile modern sanatla buluşuyor

Her hafta, farklı bir modern sanatla tanışma imkanı...

Le Meridien İstanbul Etiler, gurme restoranı La Torre’de çocukları Modern Sanat ile tanıştırıyor. Her pazar 11.30-15.00 saatleri arasında düzenlenen açık büfe brunch’ta anne-babalar, La Torre’nin sofistike mönüsüyle keyif yaparken çocuklar da kendilerine özel hazırlanmış sanat atölyesinde uzmanlar eşliğinde her hafta farklı bir modern sanatla tanışma imkanına kavuşuyor.

Le Meridien İstanbul Etiler, sahiplendiği sanat konseptiyle çocukları küçük yaşta modern sanatla tanıştırmayı hedefliyor. Her yaş grubuna özel olarak planlanan, her hafta değişen ve iki saat süren etkinlikler, uzman eğitimciler eşliğinde 2-4 yaş grubu çocuklara özel kesme, boyama, farklı şekiller ve konseptler, 5 yaş ve üstü çocuklara ise sanat, yaratıcılık ve eğlence konseptleriyle gerçekleştiriliyor.

Hem çocuklar hem de aileleri için farklı, eğlenceli ve sanat dolu bir gün olarak tasarlanan “Brunchart” etkinliği ile çocuklar her Pazar farklı bir sanatla tanışmış oluyorlar. Gerçekleşecek olan Modern Sanat Etkinliklerinden bazıları “Lego Artwork, çocukların gözünden İstanbul, farklı materyallerle sanat, farklı kültürlerden sanat haftaları ve yemek sanatı”.

Adres: Etiler Mh., Cengiz Topel Cd No:39,  İstanbul

False