GeriEtkinlikler Çocukla iletişimin ustaları İstanbul’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocukla iletişimin ustaları İstanbul’da!

Çocukla iletişimin ustaları İstanbul’da!

“Çocuğunuzla İletişiminizi Güçlendirin!” adlı eğitim programı için geldiler!

40 yılı aşkın süredir binlerce çocukla ustaca iletişim kuran Dr. Byron ve Dr. Carol Nolton Doğa Koleji, Psikoloji İstanbul ve Elite World Hotel işbirliğiyle 25 Eylül’de Elite World Hotel’de saat 18.30’da gerçekleşecek “Çocuğunuzla İletişiminizi Güçlendirin!” isimli eğitim programı için İstanbul’a geliyor.

Gerçekleştirdiği proje ve işbirlikleri ile eğitim sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Doğa Koleji, başta anne babalar olmak üzere çocuklarla iletişimini güçlendirmek isteyen herkesi çok özel bir eğitim etkinliğinde buluşturuyor. Çocukla iletişimin ustaları olarak dünyaca tanınan Amerika’lı profesörler Dr. Byron ve Dr. Carol Nolton tarafından verilecek olan “Çocuğunuzla İletişiminizi Güçlendirin” eğitimi Psikoloji İstanbul, Doğa Koleji ve Elite World Hotel işbirliği ile 25 Eylül’de Elite World Hotel’de saat 18.30’da gerçekleşecek. Doğa Koleji velilerinin özel bir indirimle katılabileceği bu eğitime katılanlar “nasıl konuşursam çocuğum beni dinler ve anlar?” sorusuna etkili cevaplar bulacak.

Oyun ve sevgi yoluyla terapi

Çoğu anne babanın karşı karşıya kaldığında ne yapacağını bilemediği sorunların çözümü Profesör Doktor Byron ve Carol Norton için bir oyun kadar basit. Dil yoluyla yapılan iletişimin, iletişim yollarından sadece bir tanesi olduğuna dikkat çeken profesörler eğitimde, yapılan çalışma ile ailelere iletişimin diğer yönlerini anlatmak ve “Nasıl konuşursam çocuğum beni dinler?” sorusunu yanıtlamak üzerinde duracaklar.

Çocukların duygusal dünyasına açılan kapının sihirli anahtarını elinde tutan, deneyimsel oyun terapisinden yaratıcıları olan Doktor Byron ve Carol Norton için çoğu anne babanın karşı karşıya kaldığında ne yapacağını bilemediği sorunlar bir oyun ile çözülebiliyor. 40 yılı aşkın süredir yaklaşık 40 bin öğrenciyle iletişim kuran Amerikalı profesörler, özellikle oyun ve sevgi yoluyla çocuklara yaklaşıyor. Byron Norton, yaratıcılarından olduğu oyun terapisi ile tedavi yöntemleri uyguluyor. Bu özel eğitimden, anne-babalar, öğretmenler, ruh sağlığı uzmanları, okul yöneticileri vb. çocuklarla yoğun iletişimde olan herkes faydalanabilecek

www.psikolojistanbul.com

False