GeriAlışveriş Çocuğunuz bu kitaba bayılacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuğunuz bu kitaba bayılacak!

Çocuğunuz bu kitaba bayılacak!
Abone Olgoogle-news

Bu kitap çocuğunuzun hayal dünyasını genişletip, okuma sevgisi kazandıracak.

Çocukların gelişiminde kitap okumanın faydası yadsınamaz. Okuma alışkanlığı kazandıracak kitaplardan biri olan ‘’Fikri Rüyakaçıran’’ çocukların hayal dünyası içine dalış yapmalarını sağlayacak. Sürükleyici bir anlatımla maceraperest çocukların kitap sevgisini daha da artıracak.

Kitabın konusu

Dünyanın bilinen bir ülkesinde, renksiz binaların doldurulduğu, ağaçların insanlara küsüp kaçtığı, bütün bacalarından gri dumanlar çıkan fabrikaların görüldüğü bir kentinde, bir çocuk yaşardı. Dumanların ulaşamadığı bir tepede kalan bu çocuğun adı Fikri Rüyakaçıran’dı. Fikri, babasıyla birlikte kendisi küçük, bahçesi büyük bir evde oturuyordu.

Çocuğunuz bu kitaba bayılacak

Yalnızken ‘Çöpe Atılmış Pullar Koleksiyonu’na bakıp hayaller kurmaya bayılan Fikri’nin çok büyük bir sorunu vardı: Hiç rüya göremiyordu. İlk önce yatağını değiştirmeye karar verdi, sonra da yatağının yerini. Hatta bir gece evlerinin bahçesinde bile uyudu. Yoksa soyadı yüzünden mi rüya göremiyordu? Fikri, rüyalarını aradığı bu serüvende esrarengiz bir mektup bulacak, en değerli hazinesini kaybedecek, bir arkadaş edinecek ve bir yerden kaçmak zorunda kalacak. Peki ya rüyaları? Onları bulabilecek mi? Su Özdoğu'nun kaleme aldığı Aslı Saktanber'in resimlendirdiği kitapta bu soruların cevapları bulunuyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle