GeriSağlık Cinsellikten alınan hazzı artırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cinsellikten alınan hazzı artırıyor

Cinsellikten alınan hazzı artırıyor

Genital güzelleştirme vajinaya estetik bir duruş kazandırıyor.

Genellikle 40 yaş üstü kadınların zamanla azalan isteksizlik probleminin altında, değişime uğrayan bedenleri ve özellikle vajina bölgesinde oluşan olası sorunlar yatıyor. Bu değişim ve bölgesel problemler ise kadında isteksizliğe ve libido kaybına yol açıyor.

GENÇ KIZLARDA DA YAŞANIYOR

Sadece orta yaşlı kadınlar da değil, cinsel isteksizlik sorunu, bugün genç kızlarda bile yaşanan bir durum. Sorunun temeline indiğimizde ise, bedeninden utanma, kendini güzel bulmama ve en fazla da vajina bölgesinin istediği ölçülerde estetik olmaması durumu var. Oysaki cinsellik, rahat olmayı, bedenini özgürce bırakmayı ve karşılıklı tatminkar zamanları gerektiriyor. Fakat kadın bedeniyle ve özellikle vajinasıyla ilgili bir sorun yaşıyorsa, sevişmek, ilişkiye girmek ve hatta partnerinin istememesi için güzel giyinmek dahi istemiyor.

Cinsellikten alınan hazzı artırıyor

VAJİNA BÖLGESİNİN OLASI SORUNLARI NELER?

İşte tüm bu sorunlar öz güven kaybından kaynaklanıyor. Sözgelimi kontrolsüz vajinal doğum yapmış bir kadının, vajinasında genişleme sorunu yaşaması son derece doğaldır. Genişleyen uzuv yüzünden ne eşini hissedebilir, ne de eşi yeterinde tatmin olabilir. Bir başka örnek ise yer çekimi, hormonal sebeplerden dolayı sarkan veya renk değiştiren, kararan iç ve dış dudak bölgesinin bu estetik dışı duruşudur. Kadın partnerine bu şekilde güzel gözükmediğini düşünür. Zaten genital güzelleştirme tekniğinin çıkış noktası da burası, amaç bölgeyi kadının istediği şekilde güzelleştirmek. Bu sebeple tekniğin ismi genital güzelleştirme çünkü diğer hiçbir organdan farkı olmaksızın, burası da güzel ve genç kalmayı hak ediyor. Vajina bölgesinin olası sorunlarına bakacak olursak, dış ve iç dudaklarda sarkma, mons pubisde yağlanma veya çöküklük ki bu klitorisin uyarılmasını azaltır, az evvel söylediğim pigmentasyon sorunları, iç genital bölgenin deformasyonu yani genişlemesi, cinsel hazda azalma, fonksiyon bozuklukları, estetik dışı görüntü ve tabii idrar kaçırma.

 

Cinsellikten alınan hazzı artırıyor
 

CİNSELLİKTEN ALINAN HAZZI ARTIRIYOR

Tüm bu sorunları ya da bireye göre sorun tespiti yapılıp yani hastaya göre planlanmış bir çerçevede genital güzelleştirme tekniği ile çözümleyebiliyoruz. Bu tekniğin içerisinde hastanın kendi yağından alınan ve kök hücreden zengin hale getirdiğimiz yağ enjeksiyonu uygulaması, lazer uygulaması gibi, hastaya iyileşme döneminde son derece fayda sağlayacak metotlar kullanılıyor. Genital güzelleştirmeye kısaca baktığımızda şu sorunları düzelttiğini ve vajinaya estetik bir duruş kazandırdığını söyleyebiliriz;

 • Dış ve iç dudakları forma sokar.
 • Mons pubisi normal boyutlara getirir, klitoris açığa çıkarılır.
 • Pigmentasyonu sorunu çözümlenir, vajina daraltma yapılır.
 • Cinsellikten alınan ve verilen haz fazlalaşır, G noktası belirgin hale getirilir.
 • Fonksiyon bozuklukları giderilir, idrar kaçırma sorunu varsa çözümlenir.
 • Her şeyden önemlisi kadının kafasına taktığı ve öz güven sorunu yaşamasına neden olan estetik sorunu çözümlenmiş olur. Bu da cinsel isteğin tekrar artmasına ve dolayısıyla kadının bedenini beğenmesine vesile olur.

GENİTAL ESTETİK, ORGAZM PROBLEMLERİNİ DE GİDERİYOR

False