GeriKişisel Bakım Cilt sorunlarını azaltmada etkili yöntem
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cilt sorunlarını azaltmada etkili yöntem

Cilt sorunlarını azaltmada etkili yöntem

Daha alt tabakalara işleyerek tertemiz ve sağlıklı bir cilt sunuyor.

Ünlü estetisyen Alev Ayvaz, "dermapen" ile yapılan cilt bakımının daha alt tabakalara nüfuz ederek cilt sorunlarını azaltmada daha etkili olduğunu söyledi.

İnsanların kabusu haline gelen özgüven eksikliğine kadar bir çok piskolojik sorunu tetikleyen cilt sorunları günümüzde çok gelişmiş yöntemler ile tedavi ediliyor. Dermapen ile yapılan cilt bakımlarının etkisi daha güçlü ve etkili oluyor. Açılan kanallar sayesinde ürünler daha alt tabakalara nüfuz ediyor. Lekelere, gözeneklere ve matlığı gidermeye gerçekten çok iyi geliyor.

Micro iğneler sayesinde, cildin iyileşme mekanizmaları tetikleniyor. Uygulama sonrası ağrı, acı ve kızarıklık oluşmuyor. Bu yöntem yaz aylarında da rahatlıkla hastalara uygulanabilir.

Nasıl uygulanıyor?

Dermapen cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince micro iğneler sayesinde deri yüzeyinde microskobik kanallar açılmasını sağlıyor. Uygulama yapılan bölgeye bitkilerden elde edilen peptitler ve büyüme hormonu içeren, özel serumlar uygulanıyor.

Yaklaşık 30 ile 40 dakika süren bu işlemde cildin sıklığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan Collegen ve elastin sentezi sağlanıyor. İşlemden sonra hayalüronik asitli bir maske uygulanıyor. Sonuç; tertemiz ve sağlıklı bir cilt görünümü.

False