GeriAlışveriş Cildinizi hem yaşlanma etkilerine, hem de güneşin zararlı etkilerine karşı koruyun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cildinizi hem yaşlanma etkilerine, hem de güneşin zararlı etkilerine karşı koruyun!

Cildinizi hem yaşlanma etkilerine, hem de güneşin zararlı etkilerine karşı koruyun!
Abone Olgoogle-news

bebek, çocuk, güzellik, kadıncaya dair herşey Bebisler.com'da

RoC® Retin-Ox Multi Correxion Serisi formülünde pek çok değerli vitamini içerir ve bu vitaminlerle cildi besler, kırışıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur, kahverengi lekelerle savaşır.

Yeni RoC® Retin-Ox Multi Correxion Yaşlanma etkilerine karşı yenileyici bakım kremi kırışıklar, sarkmalar, kahverengi lekeler, cilt kuruluğu ve cildin donuk görünümüne karşı Multi-Action kompleks sayesinde cildin yaşlanmasına bağlı olarak ortaya çıkan birden fazla belirti ile savaşan tek bir ürün...

Olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Multi Correxion yaşlanma etkilerine karşı yenileyici bakım kremi, yoğun nemlendirici formülü ile ciltte en sık görünen kırışıklar, sarkmalar, kahverengi lekeler, cilt kuruluğu ve donuk cildin donuk görünümü gibi yaşlanma belirtileriyle savaşır ve içerdiği yenileyici aktif maddeler ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. SPF 15 Güneş Koruma Faktörü ile güneş ışınlarından kaynaklanan cildi yaşlanma etkilerinden korur.

Günden güne cilt kendini yeniler, yoğun şekilde nemlenir ve sıkılaşır, kırışıklıkların ve kahverengi lekelerin görünümü azalır. Cilt daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanır. Makyaj için mükemmel bir zemin oluşturur.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle