GeriKişisel Bakım Cildiniz Aisha ile Değer Kazanacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cildiniz Aisha ile Değer Kazanacak!

Cildiniz Aisha ile Değer Kazanacak!

Hem sizi hem ailenizi düşünen tek ürün!

Ülkemizin ilk doğal kozmetik ve Aromaterapi markası Aisha İstanbul, size ve ailenize birbirinden özel ve doğal alternatifler öneriyor.

Aisha İSTANBUL tarafından hazırlanan kadınlara özel “Sweet Dreams For Her” paketinde yer alan lavantalı body buttur, zeytinyağı ilaveli yüz sabunu, aromatik mum, yastık spreyi ve göz yastığı, dokuları besleyerek cildin sakinleşme ve rahatlama çağrısına cevap veriyor.

Hayatınızdaki o özel erkek için oluşturulan “Sweet Dreams for Him” setinde, lavanta yağı içeren el ve vücut losyonu, mum ve yastık spreyinin yanı sıra kış aylarının vazgeçilmez koruması nane ve misket limonu ile hazırlanan banyo jeli ve enerji verici bitki çayı karışımı yer alıyor.

Bebek ve çocuklar için özel olarak üretilen “ Tatlı bebek”, “Tatlı Bebek Pampering” ve “Küçük Prenses” grupları da yeni bir yıla bilinçli giren aileler için hazırlandı. Setlerde, sakinleştirici ve uykuya daha rahat geçiren ürünler yer alıyor. Baş derisini besleyen, rahatlatıcı badem yağı, zeytinyağı özleri ve lavanta öz yağı ile ön plana çıkan “Sweet Dreams” şampuan ile tatlı rüyalara dalan bebekler çok daha mutlu ve sağlıklı.

Evinizin de ruhunuz ve vücudunuz kadar rahat ve huzurlu olmasının önemini bilen Aisha İSTANBUL, hem siz hem de sevdikleriniz için “Home Sweet Home” setini tasarladı. Hisleri okşayan, morali yükselten ve ortama pozitif enerji katan yasemin çiçeğinin özleri ile hazırlanan mum, ev parfümü ve yastık spreyinin yanı sıra kil ve lavantalı saf zeytinyağı sabunu ve anti bakteriyel bambu havlu seti de yeni yılın en güzel hediyelerinden biri olmaya aday.

Umut dolu bir seneye yeni anne olarak giren kadınlar için harmanlanan “Yeni Anne Hediye Seti”; bergamot ve turunçgillerin zihni ve ruhu tazeleyen, yepyeni bir enerji veren özleri ile hazırlandı. Sette yer alan body wash, el ve vücut losyonu, cesaret veren Yaseminli ve Neroli kolonya, organik Türk Gülü Hidrozolü ve çok amaçlı masaj yağı ile yeni anneler ve anne adayları en güzel seneye merhaba demenin keyfini yaşayacaklar.

Detaylı bilgi için; http://www.aisha.com.tr/

False