GeriEtkinlikler Chill-Out Festival 2014 için hazır olun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Chill-Out Festival 2014 için hazır olun!

Chill-Out Festival 2014 için hazır olun!
Abone Olgoogle-news

Müzikseverlerde bağımlılık yaratan Chill-Out Festival Istanbul Life Park’ta!

Chill-Out Festival Istanbul, müzikseverlere 2006 yılından bu yana en mutlu Pazar gününü yaşatmaya devam ediyor. 8 sene boyunca müzik kalitesi, hizmet anlayışı ve özgün atmosferiyle müzikseverlerde bağımlılık yaratmış olan Chill-Out Festival Istanbul, bu yıl Bahçeköy Life Park’ta 25 Mayıs günü gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl 15.000 müzikseveri bir araya getiren Chill-Out Festival, İstanbul’un en büyük ormanlık alanında ve doğanın tam ortasında yer alan Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürüyor. Chill-Out Festival İstanbul, birbirinden farklı 4 sahnede 20’den fazla müzisyen ve grubu dinleyecek olan festival katılımcılarına, 12 saat boyunca çok çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri de deneyimleme imkanı sunarak bugüne kadar alışılagelmiş kendi standartlarının bir adım ötesine geçecek.

Sanatçılar: Goldfrapp, Mulatu Astatke, Brandt Brauer Frick, Plaid, Da Lata, Jaqee, Boogie Belgique, Baba Zula, Feathered Sun, Bob Moses, Django Django DJ, Ten Walls, Kadebostan, Robot Koch, Cantanca, Yakuza, Barış K, Ahu, Oceanvs, Orientalis, Jazztrover, O-Bee ve daha fazlası...

Biletler Biletix’te!

Yer: Bahçeköy Life Park

Tarih: 25 Mayıs 2014

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle