GeriEtkinlikler Ceyda Düvenci ile “Benim Drama Atölyem” Ekim Ayı’nda Eğitimlerine Başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ceyda Düvenci ile “Benim Drama Atölyem” Ekim Ayı’nda Eğitimlerine Başlıyor

Ceyda Düvenci ile “Benim Drama Atölyem” Ekim Ayı’nda Eğitimlerine Başlıyor

Ekim ayından itibaren her Cumartesi çocuklarınızın katılımıyla 8 aylık bir serüven başlayacak.

"Ceyda Düvenci ile Benim Drama Atölyem" başlıyor... Ekim ayından itibaren her Cumartesi çocuklarınızın katılımıyla 8 aylık bir serüven başlayacak.

37 sanat merkezinde, 2 saatlik yaratıcı drama aktivitesinde çocuklarınız yaratıcılık ve kişiliklerini geliştirirken kendilerine daha çok saygı duyacaklar. Farkındalıkları artarken cesaretlenecekler. İletişim halinde, doğaçlamalarla üretmenin ve paylaşmanın zevkini alacaklar. Müze gezileri, tiyatro oyunları izleyecek ve yaratıcı dramayı el sanatlarıyla başka bir şekilde deneyimleyecekler. 

4-6 yaş sınıfı nota öğrenirken ilk bestelerini sizlere besteleyecek. 10-12 ve 13-15 yaş sınıfı yaratıcı yazarlık derslerinde kalemlerinin gücünü fark edecekler. Haziran ayı gelince de 10-12 yaş sınıfının yazdığı, 7-9 yaş sınıfının sahnesini tasarladığı ve hep beraber sahneleyecekleri yapıtla, öğrendiklerini sizlerle paylaşacaklar.

Ders saati: Haftada 1 gün, 2 saat

Yaş sınırı: 4-6 yaş, 7-9 yaş, 10-12 yaş, 13-15 yaş.

Sınıf sayısı ve ders saati katılıma göre belirlenecektir. Sınıf 8 kişi katılım sağlandığında açılacaktır. Derslerde devamlılık zorunludur. Toplam ders sayısı 26’dır.

Detaylı bilgi ve kayıt için:

37 sanat merkezi telefon: 0 212 278 01 90-95 / 0 537 864 37 64

False