GeriEtkinlikler Çek Cumhuriyeti’nin efsanevi topluluğu geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çek Cumhuriyeti’nin efsanevi topluluğu geliyor

Çek Cumhuriyeti’nin efsanevi topluluğu geliyor

Image Theatre, sözsüz tiyatro ve kara tiyatroyu dansla buluşturuyor.

Çek Cumhuriyeti’nin efsanevi tiyatro topluluğu Image Theatre, sözsüz tiyatro ve kara tiyatroyu dansla buluşturdukları ‘The Best of Image’ adlı müthiş gösterilerini İstanbul'da sahneleyecekler.

Image Theatre, kara tiyatro tekniğiyle sundukları modern dans ve sözsüz tiyatro sanatını komik skeçler ve coşkulu dans performanslarıyla Türkiye’ye getiriyor. Bugüne kadar 8000’den fazla gösteriye imza atan ve milyonlarca izleyiciye ulaşan ekip, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndan hemen önce en iyi gösterilerinden seçmeleri sundukları performanslarıyla çocukları ve velilerini beraber eğlendirecek,  Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda bayram havası yaratıyor olacak.

Özel boyalarla ultraviyole ışınlarından yararlanılarak renklendirdikleri kostümleri kadar, dansları ve komik skeçleriyle de eğlenceli bir gösteri yaratan ekip, 20 Nisan’da 15.00 ve 20.00’de 2 gösteri ile Cemal Reşit Rey’de.

Image Theatre Istanbul’a kara tiyatronun en modern halini, dans ve sözsüz tiyatro ile birlikte getiriyor. “The Best of Image” adını verdikleri ve geçmiş gösterileriyle son gösterilerinin en çok ilgi gören bölümlerini bir arada sahneleyen en iyi dans şovlarını ve en eğlenceli, komik ve başarılı skeçleri Kara tiyatro yaklaşımıyla Türkiye’ye de getiriyor.

Adres: Darülbedayi Caddesi, Harbiye Şişli/ İstanbul

www.biletix.com

False