GeriEtkinlikler Caz, Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Caz, Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Caz, Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Keyifli bir caz akşamı sizleri bekliyor.

Hızla akıp giden hayatın içinde caz akşamlarında bir soluk almak ister misiniz? O zaman, caz tutkunu Taylan Erler Jazz Quartet Grubu Caddebostan Kültür Merkezi'nde sizleri bekliyor.

Caz, hızlı akıp giden hayatın içinde açılan sakin ve dinlendirici bir dünya gibidir. Dışarıda ne olursa olsun, yumuşak melodileri kendi içinde bir denge ve uyum halindedir. Kimi zaman soğuk bir günde, kimi zaman bir gece yarısı dinleyicisini var olan dünyadan biraz da olsa koparıp kendi dünyasına konuk eder.

Hüznünü de keyfini de, kendine has ritmiyle anlatır. Huzur verir, dinginlik verir... Bencil değildir caz. İlla “yalnızca beni dinle, başka hiçbir şeyle uğraşma!” demez. Bazen kitabınızla olan randevunuzda size eşlik eder, bazen de bir bardak sıcak kahveyle anınıza keyif katar. Zaman tik tak işlerken, o arka planda huzurlu ve yumuşak tınısıyla belli belirsiz varlığını sürdürür.

Caz, Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

Bu şahane atmosferi, vokal ve trompette Taylan Erler, davulda Mehmet Yüzgeç, piyanoda Ayhan Yavaş, basta Cüneyt Saka; ragtime, swing, blues ve New Orleans stilini günümüze taşıyarak yaşatacak.

Soğuk İstanbul günlerinde keyifli bir caz akşamı için bu harika bir fırsatı kaçırmayın, bizden söylemesi!

İletişim:

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi

Telefon: 0216 495 82 00

Adres: Haldun Taner Sok. No:11 Caddebostan - İstanbul  

False