GeriEtkinlikler Capitol dilek ağacı şimdi de Adana’da büyüyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Capitol dilek ağacı şimdi de Adana’da büyüyor!

Capitol dilek ağacı şimdi de Adana’da büyüyor!

Aladağlı çocukları dileklerine kavuşturmak için herkes davetli.

Capitol Alışveriş Merkezi, uluslararası ödül sahibi sosyal sorumluluk projesi Dilek Ağacı ile 5. senesinde Adana’ya gidiyor. Anadolu’nun tüm bölgelerine ulaşma misyonu ile 2009 yılından beri Van, Artvin, Mardin, Nevşehir illerine ulaşan Dilek Ağacı projesi 5. yılında Adana’nın Aladağ ilçesindeki çocukların dileklerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor.

Anadolu’daki çocuklar ile alışveriş merkezi ziyaretçileri arasında bir köprü görevi gören Capitol Alışveriş Merkezi; bu yıl 5. kez düzenlediği Dilek Ağacı ile Adana’nın Aladağ ilçesindeki öğrencilerin dileklerini gerçekleştirmek üzere yola çıktı. Aladağ ilçesinde Ceritler, Dölekli, Kökez, Kıcak ve Büyüksofulu ilköğretim okullarına Dilek Ağacı proje ekibi tarafından yapılan ziyarette, 950 öğrencinin dileği, eğitim yılı bitmeden teslim edilmek üzere toplandı.

Her yıl farklı bir Anadolu bölgesinin seçildiği Dilek Ağacı projesi bugüne kadar 4050 çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyor. Dilek Ağacı, 5. Yılında Adanalı öğrencilerle büyümeye devam ediyor.
   

False