GeriEtkinlikler "Canavar Arabalar" gösteriye hazır!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Canavar Arabalar" gösteriye hazır!

"Canavar Arabalar" gösteriye hazır!
Abone Olgoogle-news

Amerika'da büyük ilgi gören gösteri ilk kez Türkiye'de...

1500 HP gücünde motora sahip dev tekerlekli Canavar Arabalar izleyenleri büyülemeye hazır! Özellikle Amerika'da büyük ilgi gören ve 7'den 70'e tüm yaş grubunun ilgisini çeken Canavar Arabalar, 31 Ocak-01 Şubat 2015 tarihlerinde ilk kez özel showlar eşliğinde Türkiye'de olacak...

Motosiklet akrobasi gösterileri, özel ışık ve ses showları, dans gösterileri ve Ece Seçkin konseri ile renklenecek etkinlik serisi, İstanbul Bakırköy'de yer alan Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Canavar Arabalar, 31 Ocak Cumartesi akşamı 19:00’da, 01 Şubat Pazar günü ise 14:00 ve 19:00’da olmak üzere 3 ayrı seansta nefes kesen gösterilerle izleyici karşısında olacak.

Yaklaşık 1500 HP gücünde motora sahip 5 aracın katılacağı gösterilerde, 4 Amerikalı profesyonel monster truck pilotu haricinde, 3 kez Türkiye Ralli Kadın Pilotlar Birincisi olan Simin Bıçakcıoğlu da direksiyon başında olacak.

Organizasyonda, izleyiciler Pit Party seansında araçları yakından inceleme ve pilotlarla tanışıp imza alma şansı da bulacaklar. 

Canavar Arabalar gösteriye hazır

False