GeriEtkinlikler “Cam” Şubat Ayında da Tiyatroseverlerle!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Cam” Şubat Ayında da Tiyatroseverlerle!

“Cam” Şubat Ayında da Tiyatroseverlerle!

Cam, zamanın akışıyla oynamaya devam ediyor.

Perdelerini Ocak ayında gerçekleşen prömiyerle açan “Cam” adlı oyun, ikiyüzlü ilişkilerin güldüren hikayesini sahneye koyuyor.

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Cam”, resim dersleri veren bir ressam, onun boşanmak üzere olduğu kocası, yakın arkadaşı ve iki öğrencisinin etrafında şekilleniyor. İnsanların kurduğu özel ilişkilere yakından bakan oyun, bu ilişkilerin sahteliğini ve kırılganlığını esprili anlatımıyla ortaya koyuyor. Başarılı bir kara mizah örneği sunan oyun, aynı şekilde başlayan bir hikayenin, anlık bir karar ve bir rüzgar esintisiyle nasıl iki ayrı yöne akabileceğini şaşırtıcı kurgusuyla gözler önüne seriyor.

“Cam” Şubat Ayında da Tiyatroseverlerle

Perdeleri, Ocak ayında gerçekleşen prömiyerle açılan “Cam”; 4 Şubat’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, 6 Şubat’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, 10 Şubat’ta Profilo Kültür Merkezi’nde, 15 Şubat’ta Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde, 17 ve 24 Şubat’ta Profilo Kültür Merkezi’nde, 25 Şubat’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, 27 Şubat’ta ise TİM Maslak Show Center’da sahnelenecek.

“Cam”ın tüm oyunlarına ait biletler, Biletix’ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

Bilgi için: http://www.aysaorg.com

False