GeriEtkinlikler “Buz Devri Canlı” çocuklarla buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Buz Devri Canlı” çocuklarla buluşuyor

“Buz Devri Canlı” çocuklarla buluşuyor
Abone Olgoogle-news

Tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan gösteri İstanbul'da!

Tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan Buz Devri'nin canlı aksiyon gösterisi "Buz Devri Canlı", buz pisti koreografisiyle 6-7-8 Şubat tarihlerinde çocuklarla buluşuyor.

Buz Devri ailesinin eğlenceli maceraları müzik, akrobasi, ve dansı yüksek teknolojiyle harmanlayıp canlı müzikal şovda birleştiriyor.

Seslendirme dallarında birçok ödüle layık görülen "Buz Devri" filminin kahramanları, ilk defa 2012 yılında buz pistine çıktı. Twentieth Century, Fox ve Stage Entertainment Touring Production işbirliği ile hazırlanan "Buz Devri Canlı" müzik, dans ve akrobasiyi bir arada sunuyor. Cirque du Soleil'in ilk artistik direktörü olan Guy Caron'un yaratıcısı olduğu müzikal şov, toplamda 40 sanatçı ile buz üstünde etkileyici bir gösteri vadediyor.

Dünyanın en iyi akustiğe sahip salonlarından biri olan canlı müzik ve gösteri sanatları merkezi Volkswagen Arena'da, eşsiz bir gösteri deneyimi yaşatacak "Buz Devri Canlı", Yekta Kopan'ın sesiyle, Türkçe dublajlı olarak yarı yıl tatilinde çocuklara unutulmayacak saatler geçirmekle kalmayıp en özel karne hediyesi olacak.

Yer: Volkswagen Arena

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4 Sarıyer / İST. 

Tarih: 6-7-8 Şubat

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle