GeriEtkinlikler Büyük ilgi gören sergi bir kez daha İstanbul’da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Büyük ilgi gören sergi bir kez daha İstanbul’da

Büyük ilgi gören sergi bir kez daha İstanbul’da

İnsan Vücuduna Çarpıcı Yolculuk Sergisi, 31 Mart’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Tüm dünyada büyük ilgi gören ‘The Human Body Exhibition – İnsan Vücuduna Çarpıcı Yolculuk Sergisi’ bir kez daha İstanbul’da! 21 Şubat’ta başlayan sergi, 31 Mart’a kadar İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor.

Gforce Exhibitions, heyecan verici gerçek insan vücutları ve örneklerinin yeni sergisini Aqua Florya Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi’nde açıyor. Dikkatlice parçalara ayrılmış 200 adet tam ve kısmi insan vücudu ve örneğine dikkat çeken The Human Body Exhibition, insan vücudunun mucizesini ve işlevlerini yerine getirişini sergileyerek derinin altında olup bitenleri, eşsiz şekilde üç boyutlu görüntüyle sunuyor.

The Human Body Exhibition, insan anatomisinin temel unsurlarına dikkat çeken ve insan vücuduna zarar veren sigara, obezite ve diğer etkileri görselleştiren dokuz galerisiyle ziyaretçileri, hayatlarını değiştirecek bir yolculuğa çıkarıyor. Bu sergiyle ziyaretçiler, sağlıklı bir akciğerle, sigaradan fazlasıyla zarar görmüş ve kararmış bir akciğeri karşılaştırabilir. Bir cerrahın gözünden bakmak ve tüm karmaşık gizemiyle insan vücudunu keşfetmek için hayatınızın fırsatı olabilir.

Biletleri Biletix’ten veya mekanın gişesinden temin edebilirsiniz. 

Yer: İstanbul Akvaryum Bilim Merkezi

Adres: Şenlikköy Mah. Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 Florya/İST.

Telefon: 0212 444 9 744

False