GeriAlışveriş Butikbebe ile şeker gibi çocuklar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Butikbebe ile şeker gibi çocuklar!

Butikbebe ile şeker gibi çocuklar!

Bayram alışverişinin keyfini gönlünüzce yaşayın...

Bayram alışverişi butikbebe'den kolayca yapmaya ne dersiniz? Anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar için birbirinden güzel ürünler bir arada!

Anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yepyeni bir dönem başlatan butikbebe üyelerinin bayram sevincine yaptığı kampanyalarla ortak oluyor. Private shopping’de güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olan butikbebe Ramazan Bayramı’nda da bu misyonunu yerine getiriyor.

Yüzde 90'a varan indirimlerle şık kampanyalar başlatan butikbebe online alışveriş kulübü, 3-7 Ağustos tarihleri arasında bayrama özel bayramlık kampanyasını başlatıyor. Ünlü markaların özel ürünlerinin düzenlenen kampanya süresince kullanıcılara özel fiyatlarla sunulacağı alışveriş kulübünden alışveriş yapanlara ücretsiz kargo hediye ediliyor.

Üstelik bayramlık kampanyalarından yapılan her alışveriş sayesinde diğer kampanyalara da kargo ücreti ödemek yok. Bu fırsatlardan yararlanmak ve butikbebe’nin ayrıcalıklı dünyasına adım atmak için daha ne bekliyorsunuz? Bır tık’la butikbebe’ye üye olabilir siz de fırsatlardan kolayca yararlanabilirsiniz. 

Kıyafetten oyuncağa, kitaptan beslenme ürünlerine kadar çocuklar için yararlı birçok ürünün yer aldığı butikbebe üyelerini 365 gün boyunca düşünürken özel günlerde özel kampanyalar başlatmanın da haklı gururunu yaşıyor. Haydi durmayın! Bayram sevincinize ortak olan butikbebe’yi ziyaret edin aradığınızın çok uzakta olmadığını keşfedin.

www.butikbebe.com

False