GeriEtkinlikler Butik Oteller kitabı raflardaki yerini aldı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Butik Oteller kitabı raflardaki yerini aldı!

Butik Oteller kitabı raflardaki yerini aldı!

Birbirinden özel butik oteller!

Şehir stresinden arınmak isteyen, şehirden uzakta, kalite ve konforun yanı sıra özel ve ayrıcalıklı bir tatil yapmayı seven butik otel tutkunlarının her sayısını heyecan ve merakla bekledikleri Türkiye’nin “Butik Oteller”adını taşıyan ilk kitabı, yeni eklenen otelleriyle okuyucusuyla buluştu.

Yayınlandığı günden bu yana tatil severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Mustafa Doruk’un Yayın Direktörülüğünü üstlendiği, Butik Oteller Kitabı, 2012 yılı için baştan sona yenilenen içerik ve tasarımı, özenle seçilmiş Türkiye’nin dört bir yanındaki birbirinden güzel butik ve küçük otel önerileri ile farklı ihtiyaçlardaki tatil beklentileri için geniş bir yelpaze sunuyor.

Kendine özgü konsepti, benzersiz hizmet anlayışı, sunduğu ev rahatlığı, lezzetli sofraları ve sıcacık atmosferi ile birbirinden özel 240 butik ve küçük otel, bu güzel coğrafyanın gizli saklı köşerinden Butik Oteller Kitabı ile gün ışığına çıkıyor.

Doğanın sesi ile sakin günler geçirmek isteyen, deniz, kum ve güneşin yanı sıra eğlencenin tadına varmak isteyen, çocukları ile birlikte veya sevdiği ile başbaşa tatil hayalleri kuran, hatta evcil hayvanını yanından ayırmak istemeyen, birbirinden farklı zevkteki tatilseverler için seçenekler sunan Butik Oteller Kitabı, doyurucu bir rehberlik sunuyor. 

Grup Yayıncılık tarafından 2006 yılından bu yana hazırlanan ve her yıl yenilenen içeriği ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan Mustafa Doruk yönetimindeki Butik Oteller Kitabı’nda, özenle seçilmiş, Türkiye’deki en özel butik ve küçük oteller, tek tek gezilerek, odasından, hizmet anlayışına, çevresinden, dekorasyonuna, işletmecisinden menüsüne kadar tüm ayrıntıları ile deneyimlenip, hikayemsi bir anlatım ile tatilseverler ile paylaşılıyor. Okuyucuları arasında alışkanlık yaratan yalın, açıklayıcı anlatımı ve sıcaklığı ile tatilseverlere keyifli bir rehberlik hizmeti sunan Butik Oteller Kitabı, bölgeler hakkında içerdiği detaylı bilgilerle de seçim yapmayı kolay hale getiriyor.
Geçen yıllarda uygulamaya başlanan ve kitapta bulunan butik otellerde farklı oranlarda indirim sağlayan PRESTIGE CARD, bu sene de Butik Oteller Kitabı okuyucularına armağan ediliyor.

False