Buse Terim ve Boyner minikler için buluştu

Güncelleme Tarihi:

Buse Terim ve Boyner minikler için buluştu
Oluşturulma Tarihi: Ekim 04, 2019 15:40

Çocuk giyim kategorisinde, bu sezona damgasını vuracak yepyeni bir işbirliğinin heyecanı yaşanıyor. Buse Terim tarafından Boyner için çocukların en sevdiği karakterlerden ve en son trendlerden ilham alarak tasarlanan Buse Terim X Boyner koleksiyonu hem minikleri hem de anne-babaları modern bir masal dünyasına davet ediyor.

Haberin Devamı

Sadece Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de satışa sunulan Buse Terim X Boyner Çocuk Giyim Koleksiyonu için 3 Ekim’de Emily’s Garden'da bir tanıtım etkinliği gerçekleştirildi. Buse Terim’in koleksiyonun hikâyesini ve ilham kaynaklarını paylaştığı lansman etkinliğine moda ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı.

“BUSE TERİM X BOYNER” ÇOCUK GİYİM KOLEKSİYONU

2-8 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukları için büyük bir heyecanla hazırlanan “Buse Terim X Boyner” Çocuk Giyim Koleksiyonu, birbirinden keyifli ve farklı temalardan oluşuyor. Bu yıl trendlerde çok fazla görülen “uzay” teması çocuklarla da buluşuyor. Bu temada erkek çocuklara yönelik saks, lacivert, hardal ve kırmızı renklerin hâkim olduğu eğlenceli baskılar ön plana çıkıyor. Çocukların ilgisini çekecek farklı baskı teknikleri koleksiyonda dikkat çekiyor. Erkek çocuklarına yönelik diğer bir tema olan “Forest Camp”ta ise dinozorların, tilkilerin ön planda olduğu eğlenceli baskılar, 3 boyutlu aplikelerle birleştirilerek casual ve rahat kombinlenebilen bir koleksiyon oluşturuyor.

Haberin Devamı

Kız çocukları için sunulan ilk tema olan “Floral Spirit”te çiçek desenleri göze çarpıyor. Bu temada pembe, sarı ve bordo renklerinin yoğunluğunu hissediliyor. Pembe ve sarı renklerin birleşimiyle daha modern ve casual bir görüntü elde edilirken, tütü etekler, fırfırlar ve çiçek desenli nakışlar ön plana çıkıyor. Koleksiyonun, “Dreamland” temasındaki tasarımlar ise kız çocuklarının hayal dünyasına hitap ediyor. Eğlenceli, büyülü ve mutluluk dolu ürünler çocukların yüzünü güldürüyor. “Unicorn” ve “uzay” dünyasının baskılarda yansıtıldığı “Dreamland” temalı ürünler, çocuklara şık bir görünüm kazandırmakla birlikte sportif yapısıyla gündelik hayatta da rahatlıkla giyebiliyor. Baby on the Go X Boyner patik koleksiyonu da 0-18 ay arası kız ve erkek bebekler için renkli ve eğlenceli tasarımlar içeriyor. 

Buse Terim X Boyner Çocuk Koleksiyonu İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kocaeli, Kahramanmaraş, Mersin, Rize, Sakarya, Samsun ve Trabzon şehirlerindeki toplam 39 Boyner mağazasında ve boyner.com.tr’de aileler ve miniklerle buluşacak.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!