GeriEtkinlikler Buse Terim takipçileriyle buluşuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Buse Terim takipçileriyle buluşuyor!

Buse Terim takipçileriyle buluşuyor!

Alix Avien'den alışveriş yapan şanslı 5 kişi Buse Terim ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Anneler günü öncesi Alix Avien ve Buse Terim enerjilerini birleştiriyor. Siz de Alix Avien’den alışveriş yapın, hem Buse Terim ile tanışma fırsatını hem de sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayın.

Annesi ve kendisi için alışveriş tercihini Alix Avien’den yana kullanacak 5 kişi Buse Terim’le tanışacak. Üstelik İstanbul’un en gözde mekanlarından birisi Bebek Happily Ever After’da.

23 Nisan-09 Mayıs tarihleri arasında ister anneniz, ister kendiniz için Alix Avien makyaj ürünlerinden ya da A&A Parfüm ürünlerinden toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yapın. Fişinizi scan ederek ya da fotoğrafını çekerek sosyal@alixavien.com adresine ya da Alix Avien / Kopaş Kozmetik Pazarlama Ve Satış A.Ş. Maslak Mah. Sümer Sok. No:4 34398 Şişli-İstanbul Türkiye adresine gönderin. En yüksek meblağlı alışverişi yapan ilk 5 kişi Buse Terim ile tanışacak, Happily Ever After’da kahve içecek. Üstelik sürpriz hediyeler de kazanacak.

Son dönemde sosyal medya takipçileri büyük bir hızla artan Buse Terim, bu kampanya ile kendisini takip edenlerle buluşacak. Sosyal medyada başlayan tanışıklık bir kahve içimiyle dostluğa dönüşecek. Unutmayın son başvuru tarihi 9 Mayıs 2012. Kazananlar 10 Mayıs tarihinde açıklanacak ve büyük buluşma 12 Mayıs cumartesi günü gerçekleşecek.

Buluşma tarihi: 12 Mayıs 2012 Cumartesi

Saat: 14:00

Mekan: Bebek / Happily Ever After

False