GeriEtkinlikler Burada bir “Mutlu Krallık” var
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burada bir “Mutlu Krallık” var

Burada bir “Mutlu Krallık” var

Çocuklarınızın gelişimi ve eğlenceli vakit geçirmesi için...

Çocuklar; Mutlu Krallık’taki atölyelerle gelişimlerine katkı sağlarken birbirinden eğlenceli gösterilerle keyifli vakit geçirecek aynı zamanda özel partilerini de bu mekanda düzenleme imkanı bulacak.

Mutlu Krallık’ta çocukların ilgi alanlarına yönelik özel programlarla gelişimlerine katkı sağlanıyor. Atölyelerde; resim, el işi, kukla yapımı,basit oyuncak yapımı, eğlenceli deneyler, masal, yaratıcı drama ve masal dansları öğretiliyor. Gösteriler’de ise gölge oyunlarının incelikleri öğrenilirken, kukla mumu gösterisi ve masal okuma saati yer alıyor. Kişiye özel gelişitirlen doğum günü, diş buğdayı, baby shower ve benzer tüm partiler Mutlu Krallık’ta organize ediliyor. Ayrıca mutlu ebeveynlik ve çocuk gelişimi hakkındaki tüm sorulara da “Mutlu ebeveynlik semineri”nde cevaplanıyor.

Mutlu Kralık’ta atölye sonrası verilen minik atıştırmalıklardan, boya ve temizlik malzemelerine herşey organik. Aylık üyelikle ve aynı zamanda sadece seçilen aktivitelere katılma imkanı sunan  Mutlu Krallık, her gün yaş gruplarına uygun oyun grubu, atölye ve gösteriden oluşan programa katılma imkanı sunarken üye olan çocuklara ekstra indirimler ve sürprizler de sunuyor. Mutlu Kralık’ta anneler artık güvenle bir mola veriyor.

Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Rıdvan Paşa Sok. No: 24 / Göztepe, İstanbul

Tel: 0216 565 98 18

False