GeriEtkinlikler Bulutsuzluk Özlemi, İstanbul Live'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bulutsuzluk Özlemi, İstanbul Live'da!

Bulutsuzluk Özlemi, İstanbul Live'da!

Grup, adeta bir müzik ziyafeti yaşatacak!

Bulutsuzluk Özlemi, 4 Mayıs 2012 Cuma akşamı Istanbul Live’da eski efsanevi gitaristleri Akın Eldes ve Serdar Öztop ile buluşuyor. Eski ve yeni kadro karşılaşıyo, dinleyicileri adeta bir müzik ziyafeti bekliyor!

Türkiye'de birçok ilke imza atan ve kendi türünün ilklerinden biri olma özelliği taşıyan efsanevi rock grubu Bulutsuzluk Özlemi; müzik piyasasına 1986 yılında, kendi adını taşıyan ilk albümle adım attı. 20 yılda toplam 7 albüme ve binlerce konserle imza atan grup, son albümü “Zamska”yı 2009 yılında çıkardı. Bugüne kadar kaydettiği albümler ve Türkiye’nin her yerinde verdikleri sayısız konserle, müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen Bulutsuzluk Özlemi, Türk rock müziğine, yazdığı benzersiz sözlerle damgasını vurdu.

Gerçekleşecek olan konserlerin kapı açılış saati 21:00. Efes Dark sponsorluğunda gerçekleşecek konserde Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz’dan oluşan şu anki kadrosuyla Bulutsuzluk Özlemi; ilk gitaristleri Akın Eldes ve ikinci gitaristleri Serdar Öztop ile bir araya gelecek.

Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı. Istanbul Live’da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir Lounge Bar açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki Lounge Barda özel asansör ve merdivenlerini kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

Bilgi için:

www.istanbulliveperformance.com 

http://www.biletix.com 

False