GeriEtkinlikler Bugs Bunny ve arkadaşları sizi bekliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bugs Bunny ve arkadaşları sizi bekliyor!

Bugs Bunny ve arkadaşları sizi bekliyor!

Define Avı’nda hediye kazanmak için yarışmaya ne dersiniz?

Okul alışverişini yapmak için Marmara Forum’a gelen aileler ve çocukların keyfi, en yeni teknolojileri içeren Define Avı ile ikiye katlanıyor. Üstelik 7-15 Eylül arasında Looney Tunes’un en sevilen karakterlerinden Bugs Bunny ve Tweety, hem Define Avı’nda hediye kazanmak için yarışan çocuklara eşlik edecek hem de miniklerle bol bol fotoğraf çektirecek.

Marmara Forum, okul alışverişi döneminde dünyaca ünlü Looney Tunes kahramanlarına ev sahipliği yapıyor. 7-15 Eylül arasında Marmara Forum’a konuk olacak Bugs Bunny ve arkadaşları, küçük hayranları en yeni teknolojilerle Define Avı’na çıkıp hediyeleri kovalarken, onlara eşlik ediyor.

Birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı

Marmara Forum’da 9 gün boyunca gerçekleşecek Define Avı ile 5 yaş ve üzerindeki çocuklar, dijital barkodlardan dokunmatik ekranlara, akıllı telefonlardan QR kodlara, bugünün ve yarının teknolojileriyle tanışacak ve Define Avı heyecanını 21. yüzyıla yakışır bir şekilde, dijital öğeler eşliğinde yaşayacak. Hem eğlenecek hem de geleceğe ilk adımlarını atacak çocuklar, ayrıca birbirinden güzel hediyelerin de sahibi olacak.

Looney Tunes karakterleriyle fotoğraf çektirme imkanı

3 - 5 yaş aralığındaki miniklerse etkinlik alanının ortasındaki bölümde, pek çok eğlenceli etkinliğe katılabilecek. Ayrıca tüm çocuklar, 9 gün boyunca Marmara Forum’da olacak Looney Tunes karakterleriyle bol bol fotoğraf da çektirebilecek. Üstelik etkinliğin tüm aşamaları, Marmara Forum Facebook Sayfası’ndan takip edilebilecek.

Marmara Forum, tüm çocukları ve ailelerini, Define Avı ile heyecan, merak ve macerayı bir arada yaşamaya, en son teknolojilerle tanışmaya ve sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor.

Yer: Marmara Forum AVM

Adres: Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakirköy / İstanbul

Telefon: (0212)-414-94-94

www.marmara-forum.com.tr

False