GeriSağlık Bu taşlarla kendinize aşık edin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu taşlarla kendinize aşık edin!

Bu taşlarla kendinize aşık edin!
Abone Olgoogle-news

Zümrüt, safir, yakut... Hangi taş size göre?

Dünyanın pek çok ülkesinde taşlar enerji çalışmalarında, çeşitli ritüellerde, olumsuzlukları olumluya çevirmede ve terapilerde kullanılıyor. Siz de aşkı nasıl ve ne şekilde hayatınıza sokmayı arzuluyorsanız o yönde yoğunlaşarak taşları kullanabilirsiniz. Peki ama hangi taş size göre?

Taşlarla aşk büyüsü!

Ben onlara aşk taşları diyorum çünkü bazısı aşkı çekiyor, bazısı aşkı itiyor. Bazısı da cinsel dürtüleri harekete geçiriyor veya istediğiniz kişi ve ilişkiyi size getiriyor. Onları kullanırken dikkat etmelisiniz. Herkesin üstünde farklı güçleri vardır.

Bazı kişilere bu taşlar çok yoğun veya çok ağır gelebilir. Taşı normalde sizden önce kimin nerden alıp nereye getirdiği bile çok önemli. Çünkü bu taşlar enerjiyi hızlı bir şekilde aktif hale getirebildikleri için sizden önce biri taktıysa ya da ellediyse, o kişinin yaşadığı olumlu veya olumsuz herhangi bir duygu size aktarılabilir.

Alacağınız taşı sevmeniz şarttır. Taşınıza kendiniz de anlamlar yükleyin, taşınız sizi anlayacaktır. Taşlar evrenin bir parçasıdır. Taşıdığınız özel taş size bazı güçler verir. Taşlarınızı pozitif enerjisine inandığınız kişi veya yerlerden alın. Aldığım taşların üstüne her zaman bir dilek dilerim ve hep gerçekleşir.

Siz de aşk taşlarınıza aşksal dilekler dileyin ve aşkı doyasıya yaşayın!

AMETİST:

Aşkı çeker. Tutkuyu anlatır. Eğer tutkulu aşkları seviyorsanız ametist kullanın.
Ametist gizemli ve yoğun duyguların da taşıdır. Size çok değer veren birini veya size kendini aşk anlamında feda edecek birini arıyorsanız ametist tam sizin için...

MIKNATIS:

Sadakati kuvvetlendirir. Âşık olduğunuz kişiyi size yakınlaştırır, çeker, aranızdaki cinsel yaklaşımı destekler.

Aşkınızın yastığının altına koyacağınız mıknatıs onu size yaklaştırır. Aşka dair enerji çalışmalarında mıknatıs sıklıkla kullanılır.
İnsan vücudunu çok hızlı etkileyen mıknatıs, sevişmeden önce vücuda sürülürse tutku katsayısını artırır.

KEHRİBAR:

Sadakati ve cömertliği anlatan bir taştır... Erkekte iktidarı, kadında doğurganlığı yoğunlaştırır.

Düzgün, olumlu, rutin ama gelecek vadeden köklü bir aşk için kehribar kullanın. Rengi bile insanı rahatlatır. Dokunduğunuz anda içiniz huzurla dolar.

KUVARS:

Negatif etkilere karşı korur, güçlü, pozitif enerji yayar. Yatak odanızda size özel bir köşeye koyacağınız, özellikle pembe bir kuvars taşı aşkı size getirir.

Kıskançlık ve kin gibi negatif etkileri dağıtır. Kalbe yakın taşıyacağınız pembe kuvars sevginizi attırır, olumlu düşünmenizi sağlar.

Bir kuvars kristalini arındırmak ve ona yeniden pozitif etki yüklemek için sık sık tuzlu suda bekletin veya ara sıra onu toprağa gömün.

ZÜMRÜT:

Aşk taşlarının en asil ve en gizemli olanıdır... Takan kişi aşka ve sevmeye açık hale gelir. Bir erkek size zümrüt hediye ederse o gerçekten de hayatınızın aşkı olabilir.

Rengi ve ışığıyla tarihte birçok ünlü ve özel kadının gözdesi olan zümrüt, yeşil rengiyle aynı zamanda dinginliği de getirir.

YAKUT:

Aslında herkesin takamayacağı, zor bir taştır. Yoğun ve sarsıcı bir enerjisi vardır. Rengi ise baştan çıkarıcıdır.

Yakut seven ve taşıyan kadınlar genelde tutkulu ama zor tiplerdir, erkeklerin hem arzuladığı hem de korktuğu tiplerdir. Bu taş aşırılığı dengeler.
Cinsel istek uyandırır, tılsımlı bir yönü vardır. Sıra dışı aşkların taşı da diyebiliriz.

SAFİR:

İlişkinize olan inancınızı güçlendirir, güven verir. Kuşkuları ortadan kaldırır, ilişkiyi köklü hale getirir.

Kişiye şefkat duygusu verir, ruhsal ve aşksal olarak sizi daha istekli ve duyarlı kılar. Ayrıca safir takarak kendinizi daha özgür hissedersiniz.

AYTAŞI:

İhtirasları körükler. Durağan ilişkileri daha tutkulu boyuta taşır. Bu taş aynı zamanda sezgiyi kuvvetlendirir.

Taktığınız takdirde olayları önceden sezinlemeye başlarsınız. Yıldızı düşük olan kişiler bu taşla şansı da çekebilir.

LAL:

Cinsel enerjiyi ve duyarlılığı arttırır. İlişkiye ayrıca dostluk ve iyimserlik de katar. İlişkide yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırır. Bazı inanışlara göre; takan kişi fark edebilirse herhangi bir olumsuzluk yaşanabileceği zaman taşın rengi değişir...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle