GeriEtkinlikler Bu masal kitapları hem okunuyor hem izleniyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu masal kitapları hem okunuyor hem izleniyor

Bu masal kitapları hem okunuyor hem izleniyor
Abone Olgoogle-news

Her yaşa hitap eden bu kitaplar, çocuk gelişimine de katkıda buluyor.

Pena Yayınları’nın en sevilen çocuk klasiklerini sunduğu Çocuk Kitapları serisinde “Pinokyo” ve “Kırmızı Başlıklı Kız” muhteşem resimler ve hediye DVD ile hayat buluyor. Masalların büyülü dünyasına hem resimli kitapları okuyup hem de çizgi filmleri izleyerek dalan çocuklar çok eğlenecek.

Geniş bir yayın yelpazesine sahip olan Pena Yayınları, gençlik ve yeni yetişkin kategorilerinde dünya çapında çok satan kitapların yanı sıra çocukları da unutmuyor. Farklı yaşlardaki çocuklara hitap eden kitaplarıyla bu kategoride de eğlenceli, öğretici ve çocuk gelişimine katkıda bulunan yayınlar sunuyor.

Kitapla birlikte DVD hediye

Resimli Çocuk Kitapları serisinden çıkan “Pinokyo” ve “Kırmızı Başlıklı Kız” muhteşem resimlerle ve hediye çizgi film DVD’si ile küçük okurların beğenisine sunuluyor. Çocuklar, iki unutulmaz çocuk klasiğini hem resimli kitaplardan okurken hem de kitapla birlikte gelen DVD’leri izlerken çok eğlenceli dakikalar geçirecekler.

İtalyan çizer Gian Luca Oliveri’nin canlı resimleri çocukları masalların büyülü dünyasına taşırken, DVD’deki çizgi filmler de çocuklara, hayallerinde canlandırdıkları kahramanları ekranda görme keyfini yaşatacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle