GeriEtkinlikler Bu kitapta kuzenler kazanıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu kitapta kuzenler kazanıyor!

Bu kitapta kuzenler kazanıyor!
Abone Olgoogle-news

Evliliğin değil aşkın peşinden koşan, eğlenceli, modern üç kuzen...

İzmirli bir ailede yetişip İstanbul, Roma ve Los Angeles’a serpilen ama birbirinden hiç kopmayan Ela, Melis ve Yasemin absürt ve beklenmedik hikayeleriyle şehirli kızların eli, dili, kulağı hatta kalbi olmaya geliyor! 3 delidolu ve farklı kadının hayatın içinden hikayelerini mizahi bir dille anlatan “Kuzenler-Aşksız ve Gurursuz” kitabı için hazırlanan şarkıyı Ayşe Hatun Önal söylüyor.

Evliliğin değil aşkın peşinden koşan, hayatı dolu dolu yaşayan, eğlenceli, modern üç kuzen... Bazen romantik, bazen dramatik ama her zaman sıra dışı aşk ve dramlarını anlatmak üzere karşınızdalar! Kendilerine has duygusallıkları ve çoğunlukla fütursuz tavırlarıyla, bu üç kızın hikayeleri okuyanı depresyondan çıkarır, depresyonda olmayanı aşka inandırır, zaten aşık olanı daha da hayata bağlar. Onlarla tanıştıktan sonra aklınızda tek bir soru belirecek; ‘Bugüne kadar neredeydiniz kuzenler?’

Ceylan Naz Baycan 2. kitabı Kuzenler “Aşksız ve Gurursuz”daki Ela, Melis ve Yasemin karakterleriyle farklı yaş gruplarından ve mesleklerden kadınların hayata bakış açılarını mizahi bir dille anlatıyor. Delidolu üç kuzenin hayat hikayelerinden yola çıkarak, kadın-erkek ve aile ilişkilerini ve hayal kırıklıklarını samimi ve eğlenceli bir dille okuyucuyla buluşturuyor. Romantik, inatçı ve melankolik karakterdeki kuzenler en yakın dostunuz ve sırdaşınız olmaya geliyor. Kitap için hazırlanan şarkıyı ise Ayşe Hatun Önal seslendirdi.

CEYLAN NAZ BAYCAN KİMDİR?

Bu kitapta kuzenler kazanıyor

Ceylan Naz Baycan 1983 yılında İzmir’de gözlerini açtı. İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi’nde İşletme okudu. Yapım asistanı olarak çalışma hayatına adım attı. Bir çok reklam, klip projesinin ve Vücut filminin prodüktörlüğünü üstlendi. Pazarlama ve reklam departmanlarında çalıştıktan sonra kalbinin sesini dinledi. Çeşitli projelerin senaryo ekibinde yer aldı. Halihazırda senaryo yazmaya ve prodüktörlük yapmaya devam ediyor. 2013’te çıkardığı ilk kitabı Kutsal İnek’ten sonra ikinici kitabı Kuzenler – Aşksız ve Gurursuz ile karşımızda.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle