GeriEtkinlikler Bu hafta vizyona giren filmler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler
Abone Olgoogle-news

Birbirinden farklı hikayeleri ile 10 yeni film ve fragmanları...

Bu hafta sinemalarda 10 yeni film vizyona giriyor. Hikayeleri birbirinden farklı bu filmleri ve fragmanlarını sizler için derledik. İşte bu hafta vizyona giren filmler…


NUH: BÜYÜK TUFAN

Bu hafta vizyona giren filmler

Darren Aronofsky’nin yönettiği ve Russell Crowe, Emma Watson, Logan Lerman ile Jennifer Connely’nin oynadığı Nuh: Büyük Tufan (Noah), 03 Nisan 2014’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.Cesaret, fedakârlık, umut ve kurtuluşun ilham veren hikâyesi Nuh: Büyük Tufan’da Russell Crowe, vahiysel bir tufanın dünyayı yok etmesinden önce kurtarma görevi için Yaradan tarafından seçilen kişiyi canlandırıyor. Daha önce hikâyenin tamamı izleyiciyi, korku ve inanç, yıkım ve zafer, güçlükler ve umutlar içinde yolculuk yaparken bu göz alıcı olayları Nuh ve ailesinin gözlerinden tecrübe etmeye davet eden canlı bir destanda beyazperdeye getirilmemişti.

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson, Douglas Booth, Logan Lerman, Ray Winstone, Anthony Hopkins, Nick Nolte

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


ÇOCUK BÜYÜTME REHBERİ

Bu hafta vizyona giren filmler

Valentine (Eugenio Derbez) ve kızı arasındaki sıradışı hikaye, Valentine’in bir gün kapısının çalmaşıyla başlar. O güne kadar kızı olduğunu bilmeyen çapkın adam, karşısında eski sevgilisini görür. Bebeği bırakıp giden genç kadın Valentine’nin hayatını tamamen değiştirecektir. Tüm alışkanlıkları, yaşam şekli artık küçük bir kızın büyütülmesi ve onun mutlu olması için değişen çapkın genç adam müthiş bir serüveni sürprizlerle dolu bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyor.

Yönetmen: Eugenıo Derbez

Oyuncular: Eugenıo Derbez, Essıca Lındsey, Loreto Peralta, Danıel Raymont

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


KAN KOKUSU

Bu hafta vizyona giren filmler

Parkers ailesi, babaları Frank’in katı kurallarıyla herkesten uzak, münzevi bir hayat sürmektedir. Annelerinin beklenmeyen ölümünün ardından Iris ve Rose küçük kardeşleri Rory’ye göz kulak olmanın yanı sıra geçmişe ait ürkütücü bir sırrın yeni yüklenicileri olacaklardır. Fırtına nedeniyle taşan nehir ailenin sakladığı vahşi sırrın ipuçlarını ortaya çıkarınca, evlerinin kapısı yıllarca uzak durdukları kasabalı tarafından çalınmaya başlanacaktır.

Yönetmen: Jim Mickle

Oyuncular: Bill Sage, Ambyr Childers, Julia Garner, Kelly McGillis

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


BÜYÜLER EVİ: SİHİRBAZ KEDİ

Bu hafta vizyona giren filmler

Terk edilmiş bir yavru kedicik olan Şimşek, fırtınadan kaçıp kendine bir barınak ararken, "Şöhretli Lawrence" olarak da bilinen emekli sihirbaz Lawrence'a ait gizemli bir malikaneye gizlice girer. Lawrence kendi masal gibi dünyasında birçok farkı hayvan arkadaşı ve bir yandan şarkı söyleyip dans ederken bir yandan da kahvaltı bile hazırlayabilen göz kamaştırıcı otomat ve aygıt arkadaşlarıyla yaşamaktadır.

Yönetmen: Ben Stassen, Jérémie Degruson

Oyuncular: Matthias Schweighöfer, Karoline Herfurth

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


MELEKLERİN MUCİZESİ

Bu hafta vizyona giren filmler

Hakan’ın (Hakan Türkşen) şanssızlık ve sıkıntılarla dolu yaşamının, meleğinin (Gaye Gürsel) hayatına girmesi ile değişimini anlatan umut dolu bir film, seyircinin de meleklerle tanışmasına fırsat olacak. Bu romantik komedide izleyici sürükleyici bir hikâyeye tanık olurken, hem gülecek hem de inanılması güç olaylarla karşılaşacak. Sezonun en eğlenceli ve iddialı yapımları arasında olan ‘Meleklerin Mucizesi’ 4 Nisan’da sinemaseverler ile buluşacak. 

Yönetmen: Biray Dalkıran

Oyuncular: Hakan Türkşen, Gaye Gürsel, Cem Kılıç, Altan Erkekli, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar, Yıldız Asyalı

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


BIRAKMAK İSTİYORUM

Bu hafta vizyona giren filmler

Sigara stresten kurtulmamı sağlıyor mu? Nasıl başladım? Neden devam ediyorum? Nasıl kurtulacağım? Gibi soruların gerçek yanıtını bulacağınız, kendinize dışarıdan bakacağınız kısa bir yolculuğa hazır mısınız? Sigara geçmişte kalıyor.
Bırakmak İstiyorum, sigara bağımlılığına tutulan bir ayna. Sigaranın sağlık açısından hiçbir faydası olmadığını biliyoruz, peki ruhsal olarak gerçekten bizi rahatlatıyor mu? Yoksa yaşadığım sıkıntının gerçek sebebi mi? Bu film size sigara sağlığa zararlıdır, sigara kanser yapar, sigara öldürür demeyecek. Buna rağmen sigarayı bırakmanızı sağlayacak.

Yönetmen: Yücel Yolcu

Oyuncular: Emre Üstünuçar

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


MANDIRA FİLOZOFU

Bu hafta vizyona giren filmler

Çökertme köyünde yaşayan, modern hayata sırtını çevirmiş olan Mustafaali (45) günlerini kitap okuyarak geçirmektedir. Çalışmaya karşı olan Mustafaali her türlü yaşamsal ihtiyacı için doğanın ona verdiği nimetlerden faydalanır. Cavit(55) ise İstanbul’da yaşayan zengin bir işadamıdır. Hayatı boyunca sürekli çalışmış olan Cavit’in tek derdi çalışmak, kazanmak ve birikim yapmaktır. Çökertme koyunda, Mustafaali’nin arazisini alarak butik otel yaptırmak isteyen Cavit’in hayatı, Mustafaali ile tanışınca altüst olur.

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Begüm Öner, Ahu Sungur, Hakan Bulut, Kemal Kuruçay, Gülnihal Demir, İlyas İlbey

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


AŞK OYUNU

Bu hafta vizyona giren filmler

‘Aşk Oyunu’, romantik-komedi türünün bütün öğelerini ve temalarını bünyesinde barındıran bir film. Komedi sahnelerinin yoğunlukta olduğu, çeşitli tesadüflerin bir araya gelmesi sonucu ana karakter Cevat’ın kendini bir ‘Aşk Oyunu’nun içinde bulması ile başlar. Çok yakın kız arkadaş grubu tarafından bu oyunun içine sokulan Cevat, oyun içerisinde gerçek aşkı bulmaya çalışır. Filmin sonlarına doğru duygusal ve romantik sahneler, izleyiciyi duygulandıracak ve ekrandaki aşka tanıklık ettirecektir. Ne kadar bir oyun içerisinde gerçekleşen bir Aşk filmi gibi düşünülse de, karakterlerin yaşadığı aşk gerçek bir aşk öyküsü... İki karakter tesadüfler sonucu hayatlarının aynı döneminde bir araya geliyor ve zamanla büyük bir aşk yaşamaya başlıyor. Modern zamanda yaşanan aşkların tersine naif ve sıcak bir aşk bizi bekliyor perdede. Yalnızlığın derinlerinde birbirini bulan iki kişinin, zamanla ve bir oyun içinde birbirine aşık olmasına tanık olacağız.

Yönetmen: Umut Yüksel

Oyuncular: Kemal Uçar, Pınar Göktaş, Lemi Filozof, Dilşah Demir, Bahtiyar Engin, Suzan Kardeş, Ali İhsan Varol, Faruk Akgören

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


BASKIN 2

Bu hafta vizyona giren filmler

Gareth Huv Evans’ın yönettiği ve Iko Uwais, Arifin Putra, Oka Antara ile Tio Pakusadewo’nun oynadığı Baskın 2 (The Raid 2: Berandal), 04 Nisan 2014’de M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarılıyor. Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Rama bu gizli görev için çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir.

Yönetmen: Gareth Evans

Oyuncular: Iko Uwais, Julie Estelle, Yayan Ruhian, Donny Alamsyah, Oka Antara, Arifin Putra, Tio Pakusodewo, Ryuhei Matsuda

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


MANDELA: ÖZGÜRLÜĞE GİDEN YOL

Bu hafta vizyona giren filmler

Bir çocuk, Transkei’deki tepelerde babasının koyunlarını güdüyor. Bir delikanlı, sünnet olurken haykırıyor: “Erkek oldum!” Genç bir avukat, Johannesburg’da İkinci Dünya Savaşı sonrasında kendine şık takım elbiseler ve hızlı arabalar alıyor. Halkının haklarını savunurken, Apartheid yönetiminin kanlı baskılarının etkisiyle silahlı devrimciye dönüşüyor. Aranan bir kaçak, hüküm giyiyor ve sonsuza dek unutulmak üzere Robben Adası’nda hapse atılıyor.
Uzun mahkumiyet yıllarında, bağışlamayı ve düşmanlarının güvenini kazanmayı öğreniyor. Çocuklarını ve torunlarını hiç tanımayan bir baba ve dede hapisten çıkıyor ve halkına önderlik ediyor. Güney Afrika tepelerinde yalın ayak koşan çocuk, özgür Güney Afrika’nın ilk başkanı oluyor.

Yönetmen: Justin Chadwick

Oyuncular: Idris Elba, Naomie Harris, Tony Kgoroge, Riaad Moosa

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN! 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle