GeriEtkinlikler Bu hafta vizyona giren filmler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Beyaz perdede bu hafta yerini alan filmler ve fragmanları...

Bu hafta sinemalarda 7 yeni film vizyona giriyor. Hikâyeleri birbirinden farklı bu filmleri ve fragmanlarını sizler için derledik. İşte bu hafta vizyona giren filmler…


SÜPERSTAR

Bu hafta vizyona giren filmler

Bir sabah uyandığınızda aniden ünlü olduğunuzu fark ederseniz ne yaparsınız? Martin işe gitmek üzere metroya bindiğinde bir tuhaflık hisseder. Etraftaki insanlar sürekli ona bakmaktadır. İnsanlar imza ister, fotoğrafını çeker ve takip ederler. Hiçbir özel durumu olmayan Martin nedensiz ve anlamsız bir biçimde aniden ünlü olmuştur. Televizyon kanalları programlarına davet etmek için sıraya girerken Martin, sürekli genişleyen medya girdabında kapana kısılmıştır. Nedenini bulmaya çalıştıkça, olayları sorguladıkça şöhreti daha da artar. Fakat bu sebepsiz ve ani şöhret Martin’in hayatını altüst edecektir.

Yönetmen:Xavier Giannoli

Oyuncular:Kad Merad, Cécile De France, Alberto Sorbelli, Pierre Diot

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


ACİL ARAMA

Bu hafta vizyona giren filmler

Jordan (Halle Berry), 911 acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadındır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Jordan (Halle Berry) ve ekipler evi tespit edip, kızı kurtarıncaya kadar, telefonda katili oyalamaya ve ikan etmeye çalışan Jordan başarısız olur. Genç kız ölür; dahası birbirini takip eden olayların bir seri katil işi olduğu ortaya çıkar. Bu arada Jordan'ın psikolojisi de altüst olur. Aradan zaman geçer ve 911'e "Kaçırıldım, lütfen beni kurtarın!" diyen başka bir yardım çağrısı gelir. Çağrıyı devralan Jordan, kızı (Abigail Breslin) sağ salim kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Yönetmen:Brad Anderson

Oyuncular: Halle Berry (Jordan Turner),Abigail Breslin (Casey Welson),Morris Chestnut (Paul Phillips),Michael Eklund (Michael Foster),David Otunga (Jake Devans),Michael Imperioli (Alan Denado)

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


SADECE TANRI AFFEDER

Bu hafta vizyona giren filmler

Senenin en merakla beklenen filmlerinden " Only God Forgives / Sadece Tanrı Affeder", 2012’nin olay yaratan filmi “Drive”ın yönetmeni Nicolas Winding Refn ve başrol oyuncusu Ryan Gosling’i tekrar bir araya getiriyor. Bir cinayet işlediği için Bangkok’a kaçan Julian on senedir burada sürgünde yaşamaktadır. Yeraltı dünyası tarafından saygı gösterilen bir suçlu olan Julian kardeşiyle birlikte uyuşturucu ticareti yapmak için paravan olarak kullandıkları bir boks kulübünün işletmeciliğini yapar. Bir gün Julian’ın kardeşi bir kadını öldürmesinin ardından belalı kişilerce vahşice öldürülür. Bunun üzerine sert mizaçlı bir patroniçe olan anneleri Crystal ilk uçakla oraya gelerek Julian’dan kardeşinin katillerini bulup intikamını almasını ve cehennemi ayağa kaldırmasını isteyecektir. Ancak karşılarında şeytanın ta kendisi vardır.

Yönetmen: Nicolas Winding Refn

Oyuncular: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


CİNNET

Bu hafta vizyona giren filmler

Genç adam, karısı ve iki çocuğuyla ormanın içinde tatil yaparken davetsiz bir misafir herşeyi altüst eder. Tam olarak daha neler olduğunu anlayamadan kayıp bir zaman yaşar ve bu sürecin sonunda kendine geldiğinde ailesi yanında değildir. Akabinde kan akmaya ve cesetler ortaya çıkmaya başlar. Bu garip gidişatın bir parçası haline gelen aynı ormanda tatile gelmiş olan bir başka aile ile karşılaşır…The Forbidden Door’un yazar/yönetmeninden gerilim düzeyi yüksek bir film.

Yönetmen: Joko Anwar

Oyuncular: Rio Dewanto, Hannah Al Rashid, Izzati Amara Isman, Aridh Tritama, Surya Saputra, Marsha Timothy, Sadha Triyudha, Jose Gamo

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


MASKELİ SÜVARİ

Bu hafta vizyona giren filmler

Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Amerikan yerlisi, savaşçı Tonto (Johnny Depp) ve hukuk adamı John Reid (Armie Hammer) , kaderin bir araya getirdiği ve açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak zorunda olan zıt karakterler.

Yönetmen:Gore Verbinski

Oyuncular:Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson ve Helena Bonham Carter

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


NEW YORK’TA 2 GÜN

Bu hafta vizyona giren filmler

Julie Delpy’nin bağımsız romantik komedisi Paris’te 2 Gün’de Marion ve Jack, ilişkilerini canlandırmak için iki günlüğüne Paris’e gidiyorlardı. Bu 2007’deydi. Yıllar sonra, günümüzde, Marion ile Jack ayrılmıştır. Marion, New York’ta Mingus’la mutlu mesut (hatta biraz fazla mesut), kedileri ve önceki beraberliklerinden çocuklarıyla yaşamaktadır. Ne var ki, Marion’un (Delpy’nin gerçek babasının canlandırdığı) fazla neşeli babası, her daim azgın kız kardeşi ve onun rezil erkek arkadaşı aniden ziyarete gelir. Marion’la Mingus’un ilişkileri iki gün boyunca akıl almaz sınavlardan geçecektir, çünkü bu üç Fransızın ırkçı yaklaşımları, cinsellik konusundaki rahatlıkları sınır tanımamaktadır.

Yönetmen: Julie Delpy

Oyuncular: Julie Delpy, Chris Rock, Albert Delpy, Alexia Landeau, Alex Nahon, Dylan Baker, Kate Burton

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


KOMİK BİR AŞK HİKAYESİ

Bu hafta vizyona giren filmler

Atila, her zamanki günlerinden birinde, televizyondaki bir filmin diyaloglarına dikkat kesilir. Tekerlekli sandalyedeki bir gence, annesi önermektedir: “Oğlum hiç değilse sana bir bakıcı tutsaydık?” Atila’nın aklına parlak bir fikir gelir. Hemen 118’li bir numaradan, ilân verebileceği bir telefon numarası alır. İlân şöyledir: “Yatılı bakıcı aranıyor!” Atila’nın derdi eğlenmek, monoton yaşantısına renk katmaktır.

Yönetmen: Cüneyt Yosulçay

Oyuncular: Yakup Yavru , Durul Bazan , Arzu Yanardağ , Hülya Şen ,Aydoğan Temel , Seyhan Arman , Rıza Karaağaçlı ,Berceste Kitapçı, Ayşegül Kaygusuz , Sema şahingöz

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

False