GeriAlışveriş Bu Ayakkabılar Çikolata Kokuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Ayakkabılar Çikolata Kokuyor!

Bu Ayakkabılar Çikolata Kokuyor!

Djeep'ten farklı tasarımlar...

Fransa ve İtalya başta olmak üzere birçok ülkede popüler olan Djeep, şimdi de Türkiye’de! Djepp ayakkabılar çikolata kokulu kauçuk tabanıyla hem kadınlara hem de erkeklere rahat bir koleksiyon sunuyor.

Türkiye’den önce dünyada popüler olan, birçok ünlü ismin tercih ettiği Djeep, el yapımı ayakkabı üretimi yapan ailenin üçüncü kuşak temsilcisi olan Oğuzhan Genç tarafından geliştirildi. Tabanı doğal kauçuktan hazırlanan, nubuk ve deri kullanılan Djeep ayakkabılar özellikle yürüyüş, gezinti, seyahat ve yat koşullarında rahatlıkla giyilebiliyor. Djeep koleksiyonu özellikle spor giyimi seven, sağlıklı yaşam için sabah yürüyüşlerini aksatmayan, hobi olarak denizcilikle uğraşanlar için ideal modeller içeriyor. Djeep; kadın, erkek ve genç koleksiyonuyla Almanya, İtalya, Hırvatistan, Yunanistan ve Fransa’da yoğun ilgi görüyor.

Çikolata Kokulu Kauçuk Taban

Djeep ayakkabılar, artık ülkemizde ve dünyada örneğine az rastlanan şekilde el emeği ile üretiliyor. Ayakkabıların tasarımı Oğuzhan Genç’e ait. Tabanları doğal kauçuktan hazırlanıyor. Havea Brasiliensis adlı tropik bir ağacın özsuyundan elde edilen doğal kauçuk; yüksek aşınma dayanımı, yüksek kayma direnci, kimyasallara karşı dayanıklılık gibi üstün özelliklerinden dolayı vazgeçilmez bir taban malzemesi.

Djeep’in en ilginç özelliklerinden biri de çikolata kokulu olması. Yürüdükçe, ayakkabılardan çikolata kokusu çevreye yayılıyor. Djeep İbiza modelini benzer markalardan ayıran bir diğer özellik ise, bağları çevreleyen kapsülün altın suyuna batırılıp üretilmesi. Çok zor olan bu uygulama, kapsülün kararmasını önleyerek estetik bir görünüm kazandırıyor.

Kaliteli, sağlıklı, rahat, sağlam, güvenilir, genç ve ruhu genç olanlara hitap eden Djeep ayakkabılar Türkiye’de de kadın erkek herkesin tercihi olacak.

False