GeriAlışveriş Brillant ile online alışveriş keyfi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Brillant ile online alışveriş keyfi

Brillant ile online alışveriş keyfi

Kampanyalı ürünlerini çok seveceksiniz.

Brillant’tan artık online alışveriş yapabileceksiniz. Evde oturup rahatça ürünlerinizi seçebilir, yorulmadan ev tekstili alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Brillant markası, Mart ayı itibarı ile e-ticaret sitesini hayata geçirdi. Brillant, anne adaylarını yormadan ekran karşısında taşıma derdi olmadan onlarca ürünü tek bir seferde taksitli olarak satın alma imkanı sunmaktadır. Hamile bayanlar, bir bilgisayar ekranı karşısında rahatça oturup çaylarını yudumlarken diğer yandan da bebekleri için gerekli olan ev tekstili alışverişlerinin büyük bir bölümünü bu site aracılığıyla yapabilecekler.

Brillant ile online alışveriş keyfi

Diğer bir farklılık ise Brillant e-shop sayesinde perde alışverişinin de kolay hale getirilmiş olması. Kolaylıkla alınacak tek bir cam ölçüsü yardımıyla zevke ve tarza uygun stor perdeler evlerin camlarını süslemeye başladı bile.

www.brillanteshop.com kampanyalı ürün satışıyla da dikkatleri çekiyor. Türk örf ve adetlerinin olmazda olmazı lohusa yatağı için de yatak örtüleri bu sitede. Üstelik konukları ağırlamak için kullanılacak Porselen Yemek Takımı hediyesiyle. Hem de her bütçeye uygun fiyatlarla. 

False