GeriAlışveriş Brezilya’dan esen yoğun kahve rüzgarı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Brezilya’dan esen yoğun kahve rüzgarı!

Brezilya’dan esen yoğun kahve rüzgarı!

Tchibo'dan farklı tatlar...

Kahve markası Tchibo’da bu yaz sınırlı sayıda üretilen ve Brezilya’dan gelen Veloso Brasil, damaklarda yoğun bir lezzet ve hafif bir fındık dokunuşu bırakacak.

Farklı aroma çeşitleriyle her damak tadına hitap eden geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındıran Tchibo, yaza özel sınırlı sayıda ürettiği Veloso Brasil ile kahve severleri Brezilya’dan gelen yepyeni bir tatla tanıştırıyor. Yoğun lezzeti ve fındık dokunuşuyla kahve severlere farklı bir kahve keyfi yaşatmayı hedefleyen Tchibo Veloso Brasil, bir Tchibo klasiği olarak evlerde taht kuran Cafissimo ve Cafissimo Duo kahve makinelerine özel üretildi.

Brezilya’dan gelen lezzetli kahveler

Veloso Brasil kapsülleri, Brezilya’nın güneydoğusunda, eşsiz doğa ortamındaki sayısız göl ve akarsuya sahip Carmo do Paranaiba’da 200 yıllık bir geçmişe sahip olan ve adını müzisyenlerin azizinden alan Santa Ceilia Çiftliği’nden geliyor.

Burada yetişen lezzetli kahveler Tchibo uzmanları tarafından büyük bir hassasiyetle seçilerek, kapsüller halinde, 21 Mayıs’tan itibaren  www.tchibo.com.tr 'de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında, 25 Mayıs’tan itibaren tüm Tchibo mağazalarında yerini alacak.

False