GeriEtkinlikler Bremen Mızıkacıları İstanbul’da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bremen Mızıkacıları İstanbul’da

Bremen Mızıkacıları İstanbul’da

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Bremen Mızıkacıları oyununu İstanbul'da sahneleyecek.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Bremen Mızıkacıları ile İstanbul’a geliyor. Oyun, Ortaköy Afife Jale Sahnesi’nde 18 – 19 ve 25 – 26 Aralık tarihlerinde çocuklarla buluşacak. 

İki seans halinde saat 11:00 ve 13:00’de çocuklarla buluşacak olan oyunun ücretsiz davetiyelerini, Ortaköy Afife Jale Sahnesi gişesinden temin etmek mümkün.

Bremen Mızıkacıları, sahiplerinin kendilerine olan kötü tutumlarından dolayı evden kaçan bir eşek, bir köpek, bir kedi ve bir horozun Bremen’e gidip orada müzisyenlik yapma düşlerini ve yolda iyi birer arkadaş oluşlarını konu alıyor. Oyun, minik izleyicilerine insanın kendisini en mutsuz, en çaresiz ve en işe yaramaz hissettiği anda bile bir çıkış yolu olduğunu gösteriyor.

Birbirinden güzel dans ve şarkılarıyla Bremen Mızıkacıları, birlik, beraberlik ve dostça dayanışma içinde olmanın önemine değinerek; birlikten kuvvet doğduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, sergilediği dünya klasikleri ile Anadolu’nun dört bir yanındaki çocukları tiyatro ile tanıştırmaya devam edecek. Sergilenen oyunlar hakkında detaylı bilgiye ve turne programına www.zorlucocuktiyatrosu.com adresinden ulaşılabiliyor. 

False