GeriAlışveriş Breathe Right ile rahat uyuyun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Breathe Right ile rahat uyuyun

Breathe Right ile rahat uyuyun

İphone "Rahat Uyku" uygulaması ile rahat bir uyku çekin.

Breathe Right “Rahat UykuiPhone uygulaması, uyku kalitesini yükseltmek isteyenler için hayata geçirildi. Breathe Right “Rahat Uyku” aplikasyonu; "Koyun Sayma" ve "Uyku Müziği" ile uyumanıza yardımcı oluyor, "Sosyal Uyku" özelliği ile siz uyurken bile sosyal platformlarda aktif olmanızı sağlıyor.

İnternet kullanımı ve sosyal medyanın alışanlıkları yeniden biçimlendirdiği bu dönemde, dijital dünya ile mobil uygulamaları entegre eden çalışmalar büyük ilgi görüyor. GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı ürünlerinden Breathe Right Burun Bantları, bu gerçekten yola çıkarak eğlenceli bir iPhone uygulamasını başlattı. Uygulama hayata geçtiğinden beri ilgi görmeye devam ediyor.

Breathe Right Burun Bantları’nın “Rahat Uyku” aplikasyonu Koyun Sayma ve Uyku Müziği ile uyumaya yardımcı oluyor. Uygulamada klasik müzikten ninnilere kadar birçok rahatlatıcı melodi bulunuyor, bu melodiler eşliğinde koyun sayarak rahatça uykuya dalınabiliyor. Aplikasyon, Sosyal Uyku özelliği ile de uyurken bile sosyal platformlarda aktif kalınmasına olanak veriyor. Rahat Uyku aplikasyonunun alarmını kuranlar uygulamayı kullanarak Facebook ve Twitter’daki tüm arkadaşlarına uyuduğunu bir mesajla bildiriyor, alarm ile uyandığında “Uyandım” mesajını da Facebook ve Twitter üzerinden otomatik olarak paylaşıyor. Üstelik uygulamada sıradan alarm seslerinin dışında horoz ve koyun gibi eğlenceli sesler de seçilebiliyor.

Rahat Uyku uygulamasını 1 haftada 17 bin kişi indirdi

Breathe Right “Rahat Uyku” uygulaması App Store’a hızlı bir giriş yaptı. Aplikasyon App Store’da yer aldığı ilk haftada tam 17 bin kişi tarafından indirilerek Health & Fitness kategorisinde 1. sıraya yerleşti. Aynı zamanda en çok download edilen tüm ücretsiz uygulamalar arasında 2. sıraya kadar yükseldi.

Breathe Right “Rahat Uyku” ile iyi uykular!

itunes.apple.com/tr/app/rahat-uyku/id487654623?mt=8

False