GeriAlışveriş Bisiklete Binmek Artık Daha Güvenli!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bisiklete Binmek Artık Daha Güvenli!

Bisiklete Binmek Artık Daha Güvenli!
Abone Olgoogle-news

İhtiyacınız olan spor malzemelerinin tek adresi!

Decathlon bu sefer çocuklarınızı düşündü ve onlar için özel bisiklet tasarladı hem de son derece güvenli...Sizde kendiniz için Avrupa’nın spor perakende zinciri Decathlon’da yüzmeden surf’e, futbola, baskete, fitnesstan, tenise kadar 60 farklı spor dalında aksesuarlarınızı Decathlon’da bulabilirsiniz… Hem de çok düşük fiyatlarla!

Megaspor mağazası Decathlon’da hem kendiniz hem de spora yeni başlayacak çocuklarınız için her bütçeye uygun binlerce ürünü bir arada bulabileceksiniz. Bu sene çocuğunuz yeni ve farklı bir spora mı başlamak istiyor? Decathlon mağazalarında çocuklarınız için futboldan baleye, basketboldan dansa, yüzmeden bisiklete, tenisten judoya kadar pek çok farklı sporla ilgili aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz. Decathlon bu yıl tüm çocukları sporla tanıştıracak ve sporu sevdirecek!

Çocuğunuz bu yıl bisiklete başlayacaksa onun için en güvenli ve kullanımı kolay bisikletler Decathlon mağazalarında. 4 - 6 yaş arası (105cm - 120cm) çocuklar için tasarlanan bTwin marka Cam Liti model bisikletler çocuklara uygun fren sistemi, zincir koruması, inip binmeyi kolaylaştıran alçaltılmış kadrosu, güvenli vites sistemi ve eğlenceli tasarımıyla tüm çocukları bisiklete başlatacak!

Decathlon İstanbul: Forum İstanbul, Kocatepe Mahallesi Çanak Bölgesi 34030 Bayrampaşa-İstanbul

Decathlon Ankara: Kentpark AVM, Eskişehir Yolu 7.km No:164,Çankaya-Ankara

False