GeriEtkinlikler Bir solukta okuyacaksınız!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir solukta okuyacaksınız!

Bir solukta okuyacaksınız!

Aşkın bedeli ne kadar ağır olabilir?

Hiç ummadığınız bir anda tanıştığınız bir adam hayatınızı değiştirebilir. Aşkın Bedeli, dünyanın farklı ülkelerinden, farklı sosyo-kültürel kesimlerden, farklı yaşlarda dört ayrı kadının hayatına giren ve içine girdiği hayatları sonsuza kadar değiştiren bir adamın öyküsünü anlatıyor.

Aşkın acısı bile güzeldir değil mi? Hayır. Tam olarak öyle değil. Sam, 38 yaşındaki bir avukattır ve kariyer yapmayı hedeflediği hayatı boyunca doğru düzgün tek ilişkisi bile olmamıştır. Zaten ergenlik yıllarında da ikizi Kate’in güzelliği ve neşesinin gölgesinde kalmıştır ve son derece sakin bir hayat yaşamaktadır. Dani, Sierre Leone’de yaşayan, melez güzelliğinin gözalıcı örneklerinden biridir ve sadece 16 yaşındadır. Sierra Leone gibi bir ülkede, zaten kadın olmak başlı başına bir sorunken Dani’nin güzelliği aynı zamanda lanetidir de. Üstelik bu güzelim kız, karnını güç bela doyuracak kadar yoksuldur. İngiliz Abby, tıpkı babası gibi asker olan bir gençle evlenir ve ömrü askeri lojmanlarda geçmektedir.

Meagan ise Avustralyalı bir taşra kızıdır ve tek hayali televizyonlardan izlediği Büyükşehir yaşamı, güzel elbiseler ve yakışıklı bir eştir.

Bütün bu kadınların sakin ve olağan akışında giden hayatları, zengin yakışıklı ve esrarengiz görünümlü Nick ile tanışmalarıyla değişir. Nick’e ilk görüşte aşık olan bu kadınlar ödeyecekleri bedelin henüz farkında değildirler üstelik. 

False