GeriEtkinlikler “Bir Gün” Vizyonda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Bir Gün” Vizyonda!

“Bir Gün” Vizyonda!
Abone Olgoogle-news

Muhteşem bir aşk hikayesi...

En İyi Film Oscar’ı adayı “An Education”ın yönetmeni Lone Scherfig’in yönettiği, başrollerde Anne Hathaway, Jim Sturgess, Romola Garai, Patricia Clarkson gibi değerli oyuncuların yer aldığı “Bir Gün” filmi, ülkemizde de yayımlanan ve birçok ülkede bir numara olan, David Nicholls'un çok satan romanından sinemaya uyarlandı.

Emma (Anne Hathaway), işçi sınıfından bir aileden gelen prensipli ve hırslı bir kızdır. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi düşler. Dexter (Jim Sturgess) ise çapkın bir zengin çocuğudur. Onun düşü, dünyayı kendi oyun parkı haline çevirmektir.

Üniversiteden mezun oldukları gün tanışan zıt kutuplardaki bu iki insan, birlikte geçirdikleri bir günden sonra hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa adım atarlar. Biz her yılın 15 Temmuz’unda ilişkilerindeki başka bir ana tanık olurken, Emma ve Dex bazen birlikte, bazen ayrıdır. Ancak hayatta yol alırken aradıkları aslında hep yanı başlarındadır. Sevinçleri ve kavgaları, ümitleri ve kaybettikleriyle birlikte geçen 20 yıldan sonra, tanıştıkları o unutulmaz günün gerçek anlamı ortaya çıkacaktır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle