GeriAlışveriş BIOXCIN’den Yenilik!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BIOXCIN’den Yenilik!

BIOXCIN’den Yenilik!

BIOXCIN ile rahat bir yaz sizi bekliyor.

Saçlarınıza bitkisel çözüm sunan BIOXCIN FORTE saçlarınızı güneş ışınlarından koruyor ve bakım yapıyor…

Yaz aylarının keyfini çıkarmaya az kaldı. Peki, siz yazın tadına varırken saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından nasıl koruyacağınızı biliyor musunuz? İçeriğindeki BIOCOMPLEX B11 sayesinde saç dökülmesini önleyerek saç sayısında artış sağlayan BIOXCIN FORTE şampuan ile saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyabilirsiniz.

Saç köklerini canlandırıp, saça direnç, dolgunluk ve parlaklık kazandıran BIOXCIN FORTE şampuanın düzenli kullanım sonrası ikinci ayın sonunda kullanıcıların yüzde 80’inde saç dökülmesini önlediği ve yüzde 40’ında saç miktarını artırdığı klinik testler ile kanıtlanmıştır.

Yan etkisi bulunmayan, pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu, alerjik bir reaksiyona neden olmadığı, gerçekleştirilen melanin ve eritem ölçümleri ile dermatolojik olarak güvenli olduğu kanıtlanan BIOXCIN FORTE şampuan, kullanım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. İçeriğinde bulunan çinko, magnezyum, potasyum, demir gibi mineraller ile A, B1, B2, B5 ve B9 vitaminleri sayesinde saçın ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlıyor. Tüm saç tiplerine uygun formları bulunan BIOXCIN FORTE şampuana eczanelerden ulaşabilirsiniz. 

False