GeriAlışveriş Bioderma ile sorunlarınızdan kurtulun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bioderma ile sorunlarınızdan kurtulun!

Bioderma ile sorunlarınızdan kurtulun!

Kepek sorununuzdan Bioderma ile kurtulabilirsiniz.

Mevsim değişikliği sonrasında ortaya çıkan kepek, kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlara çözüm sunan Bioderma Node DS+ ve Node Fluid Shampoo ile cildinize zarar vermeden sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Mevsim geçişinde artan kepek sorununa karşı: Node DS+

Saçlı deride dökülen pullanma (kepek), kızarıklık, kaşıntı, tekrarlanma (kepeğin aralıklarla tekrar ortaya çıkması) şeklinde gösteren kepek sorunu, Node DS+ ile çözüme kavuşacak.

Node DS+ Shampoo Kepeğe karşı etkili bakım

Saçlı derideki Malassezia mayası, saçın bakteriyel dengesini bozar ve ciltte kepek sorununa sebep olur. Bu sorun kendisini kepek, kızarıklık ve kaşıntı şeklinde gösterir. En çok şikayet edilen ise bu sorunun aralıklarla tekrarlanmasıdır.

Node DS+, içerdiği DSActive patenti (Pirokton olamin, çinko prition, undesil alkol, çinko ve B6 vitamini) ile hem kepeğe sebep olan malassezia hem de bu mayanın yaşam ortamı olan sebum üzerinde ikili etkiye sahiptir. Ayrıca kepeğe karşı etkili salisilik asit ve ihtiyol, kaşıntı giderici zantalen, ürünü ideal bir kepek bakım şampuanı haline getirir.

Kullanımı:

3 hafta boyunca haftada 3 gün (diğer günler bakım şampuanı Node Fluid ile)

Sonraki haftalarda haftada 1-2 gün

Node Fluid Shampoo Deterjan içermeyen hassas şampuan

İlk Bioderma patenti olan NoDe, Non Detergant içeriğiyle, saçı ve saçlı deriyi arındırırken, cildin koruyucu katmanına zarar vermez. Mükemmel göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir.

• Sık yıkanan saçlar
• Saçları kapalı çalışanlar (kask, şapka vs…),
• Tedavi şampuanı kullananlar güvenle tercih edebilirler.

False