GeriAlışveriş Beyazlar içinde bir yaz İpekyol'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyazlar içinde bir yaz İpekyol'da

Beyazlar içinde bir yaz İpekyol'da

Bembeyaz bir yaza biraz da renk katmak isteyenler, bu yıl İpekyol'da olacak!

İpekyol, 2012 İlkbahar- Yaz sezonunu beyazlarla karşılarken, renkler de ön planda olacak şekilde kadınlara giyinmenin mutluluğunu yaşatacak. Yaz gecelerine iz bırakmak isteyenler zümrüt yeşiliyle gözleri kamaştıracak!

İpekyol 2012 İlkbahar-Yaz sezonunu baştan aşağı beyazlar içinde karşılıyor.

Zamansız bir zerafeti anlatan koleksiyon, kıyafetleri sadece taşıyan değil, aynı zamanda onlara hayat veren kadınlara hitap ediyor. Modern hayatın içinde kendi yolunu çizebilen güçlü kadınlar, beyazlar içinde daha cool ve dikkat çekici bir ruha bürünüyor.

[fotogaleri=402]
Renklerin dansı ve beyazın büyüsü…

Beyaz rengin hakimiyetindeki yeni sezonda renkler de ön plana çıkıyor. Kadınların giymekten mutluluk duyacakları, dinamik ve sıcak bir görünüm sunan koleksiyonda, naturel renkler ve pudra tonlarının harmonisi günlük şıklık ve rahatlığı bir araya getiriyor. Keten görünümlü deri kombineli trençkot, deri ceket, eşarp desenli bluz ve elbiseler şehir şıklığını vurguluyor. Safran, sezonun diğer flaş rengi olarak koleksiyonda kendine yer buluyor. Gri melanj ve naturel tonlarla birleştirilen safran, mini ceketler, büzgü detaylı etekler ve bol paça pantalonlara eşlik ediyor.

Her sezonun vazgeçilmezi çizgi 2012 İlkbahar-Yaz’ında da favori desenlerden biri... Çizgiler, marine ruhu ile bir araya geliyor ve hafif ceketler, uçuşan elbiseler ve penyeler olarak karşımıza çıkıyor.

Office Stars…

Ekru ve siyah renklerin birlikteliğini vurgulayan Office Stars temasında; smokin ceketler, daracık tüp etekler ve elbiselerin mekanik duruşu puantiyenin feminenliği ile kırılıyor.

Business koleksiyonda ise uzun bir aradan sonra lacivert rengin ağırlığı göze çarpıyor. Feminen kuplar ve lacivert-vizon birlikteliği modern ve zarif bir duruşu anlatıyor.

Yaz gecelerine iz bırakanlar… Çizgi, puantiye ve zümrüt yeşili!

Yaz gecelerine unutulmaz birer iz bırakmak isteyenler İpekyol koleksiyonları ile istedikleri görüntüye zahmetsizce ulaşabiliyor. Zümrüt yeşili ceket- pantolon, siyah dar paça gold düğmeli pantolon, uzun drapeli etek ve beyaz dantel detaylı elbise öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Dünya trendlerinin ışığında hazırlanan tüm İPEKYOL 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu sizin için yine Lookbook’ta… Birbirinden şık ve modern kombinelere vakit kaybetmeden ulaşabilmeniz için de www.ipekyol.com/lookbook adresinde, sadece bir tık yakınınızda duruyor.

www.facebook.com/ipekyol
www.twitter.com/ipekyollook

False