GeriEtkinlikler BETOKO, 10 Mart Cuma günü İstanbul’u sallayacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BETOKO, 10 Mart Cuma günü İstanbul’u sallayacak!

BETOKO, 10 Mart Cuma günü İstanbul’u sallayacak!

Dünyanın en ünlü DJ’lerinden BETOKO 10 Mart Cuma günü İstanbul’u The Clone’u sallamaya geliyor!

1976'da Meksika'da Beto Cohen adıyla doğan, techno ve deep house'un önemli temsilcilerinden Dj Betoko, 10 Mart Cuma gunu Galata Koprusu altinda bulunan ve Istanbul’un en yeni konsept mekanlarindan The Clone’da elektronik muzikseverlerle bir araya gelecek. Yepyeni konsept ve ambiansıyla İstanbullular’la buluşmaya hazırlanan The Clone; tüm gece boyunca Koray T, Cagin Kulacoglu ve Betoko ile elektronik müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

BETOKO, 10 Mart Cuma günü İstanbul’u sallayacak

Betoko hakkında:

1976'da Meksika'da Beto Cohen adıyla doğan, techno ve deep house'un önemli temsilcilerinden Dj Betoko, 12 yaşından itibaren farklı müzik gruplarında gitar ve davul çalmaya başladı. 20 yaşına geldiğinde ise Guadalajara'da kendi stüdyosunun, prodüksiyon şirketinin ve modellik ajansının sahibiydi.

2002'de Londra'ya taşınan ve elektronik müziğe geçiş yapan müzisyen, birçok başarılı DJ'i bünyesinde barındıran Wow! Records'la çalışmaya başladı. M.A.N.D.Y, Gregor Tresher, Martinez, Steve Lawler, Dubfire, Sven Vath ve Marco Carola gibi isimlerin setlerinde yer almaya başlayan Betoko'nun mix'leri, reklam filmlerinin yanı sıra CSI gibi televizyon dizileri ve Madonna'nın Sticky N Sweet turnesinde de kullanıldı.
2012 yılında yayınladığı Raining Again Youtube'da 19 milyondan fazla izlenirken Meksikalı DJ, U So Fine teklisi ve Dance On My Feet adlı EP'yle başarısını sürdürdü. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü festivaller ve kulüplerde sahne alan Betoko'nun 2015'te yayınladığı Phobik EP'si, "Techno'nun geleceği" olarak adlandırıldı.

False