GeriAlışveriş Betie’s ile lezzet şöleni
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Betie’s ile lezzet şöleni

Betie’s ile lezzet şöleni

Renkli ve birbirinden enfes lezzet topları…

Özel tasarım ürünlerini, birbirinden farklı aranjmanlar ile doğum günlerinden özel organizasyonlara kadar farklı ihtiyaçlar için sunan Betie’s’in sloganı “çok lezzetliyiz!” Birbirinden lezzetli buketleriyle ağızları tatlandırıyor.

Tüm organizasyonlar için hazırladığı özel lezzet topları ile tatlı yemeyi şölene dönüştüren marka, doğum günleri, nişanlar, düğünler, baby shower, evlilik yıldönümleri, özel günler, kurumsal etkinlikler ve sevdiklerinize göndermek istediğiniz tüm özel hediyeler için birbirinden seçkin alternatifler sunuyor.

En çok tercih edilen ürünlerinin başında özel karışımların nefis çikolatalarla birleştiği Lezzet Topları geliyor. Damak tadınıza göre vanilyalı, parça çikolatalı veya bademli olarak da farklı alternatiflerle üretilen lezzet topları haricinde Betie’s’in zengin ürün yelpazesinde kurabiye buketleri, cup cake ve özel tasarım pastalar da yer alıyor. Enfes tatlara imza atmanın yanı sıra Betie’s çatısı altında yer alan Lezzet Sınıfı’nda temel pastacılık, cup cake- kurabiye-şeker hamuru yapımı ve figürleme gibi eğitimler de veriliyor.

Damak ve göz zevkine düşkünler için ürettiği kurabiye, pasta, cup cake ve kendine özgü lezzet toplarıyla kısa zamanda herkesin sevgilisi olan Betie’s, artık sürpriz lezzetlerini paket servisin yanı sıra parti paketleriyle de süslüyor. 

False