GeriAlışveriş Bebemis ile Mutlu Bebekler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebemis ile Mutlu Bebekler

Bebemis ile Mutlu Bebekler

Hassas bebeklerin yeni şampuanı...

Göz yakmayan ve bebek tenine uygun içeriğiyle Bebemis Bebek Şampuanları, bebeklerin yeni banyo keyfi! Güvenilirliğinin yanı sıra hassas bebek tenleri için sağlıklı bir bakım ürünü.

Bebemis Bebek Şampuanı bebek tenine uygun pH değeri, paraben içermeyen ve dermotolojik olarak test edilmiş özel formülüyle bebeğiniz ve sizin için güvenilir bir şampuan olmanın yanı sıra bebeğinizin hassasiyetine uygun, sağlıklı bakım yapan bir üründür.
Bebemis Bebek Şampuanı, özel olarak geliştirilmiş göz yakmayan formülü ve yumuşak kokusu ile bebeğinizin ve sizin saçlarınızın kolay taranmasını ve bakımlı görünmesini sağlar.

Yalnızca Anne Sevgisiyle Birlikte Kullanılan Bebemis Bebek Şampuanı yanı sıra bebeğinizin narin ve hassas cildine bakım yapan , nem dengesini koruyan Bebemis losyon ve içermiş olduğu doğal ve bitkisel yağlar ve A, E ve F vitaminleri gibi değerli aktifler sayesinde bebeğinizin cildini koruyarak besleyen , ipeksi bir yumuşaklık, canlılık ve parlaklık kazandıran Bebemis bebe yağı sevginizle birlikte bebeğinizin ve sizin saç ve cilt sağlığınız için yeterlidir.

Bebemis Bebek ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

www.bebemis.com.tr

False