GeriAlışveriş Bebeklerin keyfi yerinde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebeklerin keyfi yerinde

Bebeklerin keyfi yerinde

Bebekleri konforu cybex callisto ile sağlanıyor.

Hollywood dünyasının en başarılı yıldızlarından Sarah Jessica Parker’ın ikiz kızları için seçimi olan Cybex Callisto bebek arabaları ile New York sokaklarında gezerken objektiflere keyifli kareleri yansıdı.

Stiliyle ve yer aldığı projelerle milyonların beğeni ile takip ettiği aktrist Sarah Jessica Parker’ın en büyük önceliği çocukları. 3 çocuk annesi başarılı yıldız son dönemlerde ikiz kızları Tabitha Hodge ve Marion Loretta ile uzun yürüyüşler yapmayı tercih ediyor. Şimdiden stil sahibi olan kızları ile yaptığı keyifli gezilerinde Parker’ın en büyük yardımcısı ise şüphesiz Cybex Callisto bebek arabaları.

Bebeklerin ve çocukların güvenliği için tasarladığı ürünler ile tüm dünyada en çok tercih edilen marka olan Cybex; Callisto modeliyle güvenli ve rahat gezinti imkanı sunuyor. En yüksek standartlarda üretilen Cybex ürünleri, güvenlik ve kullanıcı testlerinde aldığı puanlarla birincilik sırasını kimselere kaptırmıyor.

Kolay bir şekilde lüks bir bebek arabasına dönüşebilen Cybex Callisto’ya; son derece hafif ve şık yapısı sayesinde şehrin sokaklarında manevra yaptırmak çok kolay ve eğlenceli. Kolay katlama yönteminin yanı sıra; içerisinde yer alan portatif döşeği taşıma aracı ve seyahat yatağı olarak da kullanılabiliyor. Tek elle 5 farklı pozisyona ayarlanabilen koltuk arkası özelliği de çocuklar ve aileleri için en yüksek konforu sağlıyor.

www.operaistanbul.com 

False