GeriAlışveriş Bebekler için Atoderm Serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebekler için Atoderm Serisi

Bebekler için Atoderm Serisi

Bebeğinizin cilt problemlerini Bioderma Atoderm Serisi ile çözün.

Bebeğinizin cilt problemlerini kullanımı pratik ürünlerle, kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Bioderma Atoderm Serisi en yakın yardımcınız olacak.

Atopik dermatit, genellikle yüzde, göğüste, kol içlerinde ve dizlerde gözlemlenen bir cilt hastalığıdır. Tekrarlayan cilt kuruluğu sonucunda oluşan bölgesel kızarıklık ve bu bölgelerde ortaya çıkan egzama, şiddetli kaşıntı ve yaralarda sızıntıyla kendini belli eder.

Genellikle bebeklerde 2 aylıkken görülmeye başlar, daha sonra birbirini izleyen alevlenme ve hafifleme dönemleriyle devam eder. 5 yaşından sonra alevlenme dönemleri genellikle ortadan kalksa da, cilt kuru ve hassas yapısını hep korur.

İşte Bioderma’nın bebeğinizi rahata kavuşturacak Atoderm Serisi…

Atoderma Po Zinc

Şiddetli ve tekrarlayan cilt kuruluğu olan, atopik dermatit ve egzamadan şikâyetçi ciltler için yatıştırmaya ve arındırmaya yardımcı bakım kremi. Atoderm PO Zinc, içerdiği pirokton olamin, çinko glukonat ve E vitamini ile cildi arındırırken, beta sitosterol ile kaşıntının rahatlatılmasına ve kızarıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Vazelin/gliserin kompleksiyle cildi nemlendirir ve güçlenmesine destek olur. Yüksek toleransa sahiptir. Parfüm içermez, hipoalerjeniktir

Atoderm Foaming Gel

Çok kuru ve atopik ciltler için lipit yenileyici temizleyici bakım jeli. Tahriş edici ajanların giderilmesine bakır sülfat ve çinko sülfat ile yardımcı olur. Palmiye yağı ve ksilitol ile cilt kuruluğunun dengelenmesine destek olur. Yüksek tolerans sağlar. Nemli cilde köpürtülerek uygulanır ve durulanır. Günde bir veya iki kez yüz ve vücut bölgesinde kullanılabilir. Parfüm,
Sabun, yapay renklendirici içermez, hipoalerjeniktir.

False