GeriEtkinlikler Bebekler emin ellerde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebekler emin ellerde!

Bebekler emin ellerde!

Doğallıklarıyla en hassas bebek ciltlerinde bile güvenle kullanılabiliyor...

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Bebek Şampuanı %100 doğal zeytinyağı içeren, göz yakmayan özel formülü ve cilde uyumlu Ph değeri ile bebeklerin cildini tahriş etmeden temizliyor ve mükemmel bir bakım sağlıyor. Baby Pink ve Baby Blue bebek kolonyaları ise bebek tenine uygun yumuşak ve non-alerjenik içeriği sayesinde güvenle kullanılabiliyor.

Eyüp Sabri Tuncer’in sürekli yenilenen ileri üretim teknolojisi ve donanımlı uzman kadrosuyla geliştirdiği doğal içerikli bebek ürünleri doğallığı ve sağlığı ön planda tutuyor, aynı zamanda hoş kokuları ve şık ambalajlarıyla fark yaratıyor.

SLES/SLS, ALKOL, PARABEN, ALERJEN, SABUN VE BOYAR MADDE İÇERMEZ

%100 doğal zeytinyağı içeren, göz yakmayan özel formülü ile bebeğinizin narin ve hassas saç derisini besler. Saf bitki özlerinden elde edilen papatya notlarıyla zenginleşen Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Bebek Şampuanı, cilde uyumlu Ph değeri ile nem dengesini korur, cildi tahriş etmeden temizler ve mükemmel bir bakım sağlar. Dermatolojik olarak test edilen bebek şampuanı, saç ve vücut için günlük kullanıma uygundur.

BEBEKLERİN CİLDİNDE GÜVENLE KULLANILABİLİR

Eyüp Sabri Tuncer Baby Pink ve Baby Blue bebek kolonyaları, saflık ve doğallık arayanların beğenisine sunuluyor. Bebek tenine uygun yumuşak ve non-alerjenik içeriği sayesinde bebek cildinde güvenle kullanılabiliyor. Çiçek ve meyvelerin zarif ve hoş kokularından esinlenerek geliştirilen Baby Pink ve Baby Blue bebek kolonyaları, bebekler için olduğu kadar yetişkinlerin de beğeniyle kullanacağı nitelikte. Tazeleyici ve hafif kokusuyla günün her anında kullanım için ideal. Kolayca açılıp kapanan fliptop kapaklı ürünler, çantada kolayca taşınabiliyor.

 

Bebekler emin ellerde
 

Hoş, ferahlatıcı ancak kalıcı bir parfüme sahip olan Baby Pink’in hafif ve pudralı bir koku profili bulunuyor. Baby Blue ise hafif ve maskülen bir koku profiline sahip. Her iki ürün de avuç içine bir miktar alınarak cilde sürülerek kullanılıyor. Baby Pink ve Baby Blue 150 ml, 50 ml ve 5 litre olmak üzere üç farklı boyutta sunuluyor.

False