GeriEtkinlikler Bebek Şenliği, 13-14-15 Eylül'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek Şenliği, 13-14-15 Eylül'de!

Bebek Şenliği, 13-14-15 Eylül'de!

Keyifli etkinliklerle Bebek Parkı 3 gün boyunca renklenecek.

Beşiktaş Belediyesi ile Bebekliler Derneği; sizlere eğlence, alışveriş ve keyfi bir arada yaşatıyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Bebek Şenliği, 13 – 14 – 15 Eylül tarihleri arasında birbirinden renkli etkinliklerle Bebek Parkı’nı ve çevresini 3 gün boyunca renklendirecek.

Bebek, 13–14–15 Eylül tarihlerinde yine alışveriş, müzik ve eğlenceye doyacak! Bebek Parkı içerisinde yer alan, Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından organize edilen Bebek Şenliği, 13 Eylül Cuma günü gerçekleşecek açılış ile başlayarak, tüm gün DJ performansları, akşamları ise farklı grupların konserleri ile katılanlara keyifli anlar yaşatacak. Sabah 10.00’dan gece 23.30’a kadar açık olan eğlence, yiyecek-içecek (alkolsüz) ve alışveriş stantlarıyla birlikte konuklarına eğlenceli sürprizler sunacak.

Türkiye’ nin en iyi modacılarının, gurme yiyecek içecek markalarının yer alacağı Bebek Şenliği, aynı zamanda birbirinden farklı standlar ile genç sanatçıların eserlerinden oluşan modern pazarlar, genç ve özgün tasarımcılar, vintage kıyafetler, el yapımı takılar, kitap, hediyelik eşya ve ev aksesuarları gibi çeşitli ürünlere yer verecek. Etkinliğe katılacak minikler de onlar için hazırlanan alanda eğlenceli aktiviteler, atölyeler, hobi ve oyun alanları ile şenliğin tadını çıkartacak.

False